سردار ظفری از  مدیر کل و کارشناسان کانون تقدیر کرد

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از مدیر کل کانون و کارشناسان این اداره کل برای برگزاری جشنواره فرهنگی- هنری و ادبی دانش آموزی افتخار من با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، سردار سرتیپ دوم پاسدار مهدی ظفری، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به همراه مدیراجرایی شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار، مدیر حوزه ادبیات حفظ آثار، مسئول واحد پیشکسوت، مدیر روابط عمومی و دیگر عوامل اجرایی مسابقه فرهنگی- هنری دانش آموزی "افتخار من" با حضور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان از مدیر کل کانون و کارشناسان این اداره کل که جمع آوری آثار و داوری آنها را در این مسابقه بر عهده داشتند، تقدیر کردند.

در ابتدای این دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان ضمن خوش آمدگویی به معرفی فعالیت‌های کانون اشاره و اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تخصصی‌ترین مرکز کشف، رشد و پرورش خلاقیت و استعدادهای این قشر از جامعه است که مربیان کانون با تمام توان خود در طول این سال‌ها به صورت جهادی در بخش فرهنگی- هنری و ادبی کار کرده‌اند.

معصومه ابراهیمی هژیر با اشاره به نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به کانون و فعالیت‌های آن ادامه داد: ایشان در سخنرانی‌های خود با کارکنان کانون در سال‌های مختلف به نکات کلیدی و سازنده در جهت تربیت و پرورش کودکان و نوجوانان اشاره می‌کنند.

وی با معرفی فعالیت مربیان مراکز ثابت، سیار و روستایی گفت: بچه‌های زیادی در کانون رشد کرده و امروز به موفقیت‌های بسیاری در حوزه ادبی، هنری رسیده‌اند.

سردار ظفری از  مدیر کل و کارشناسان کانون تقدیر کرد

در ادامه مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خطاب به مدیرکل کانون اظهار کرد: بسیار خوشحالم که در جمع شما حضور دارم و در همین جا اعلام می‌کنم که کارشناسان شما در جلسات مختلف نمایندگان بسیار خوبی هستند و از کار و فعالیت کانون به جدیت دفاع می‌کنند.

سردار مهدی ظفری ادامه داد: اگر امروز کانون حرفی برای گرفتن در میان نهادها و دستگاه‌های فرهنگی استان دارد به خاطر وجود همکاران و مربیان توانمند کانون است که هم فکر و همراه مدیر خود هستند.

وی با اشاره به ایثار و گذشت مربیان خانم کانون و حاضر در جلسه اذعان داشت: این بانوان بزرگوار باید خیلی گذشت داشته باشند که در کنار مسئولیت همسرداری و مادری در خانواده خود قلبشان برای کودکان و نوجوانان شهرشان می‌تپد و در عرصه تربیت انقلابی کودکان و نوجوانان وارد شده و به دنبال رشد و تعالی آنها هستند.

ظفری با بیان اینکه ما در هیچ دوره‌ای از تاریخ اسلام  تا این اندازه فرصت برای کار فرهنگی نداشته‌ایم، بیان کرد: تمام این لحظات را باید قدر دانست و فرصت‌ها را نباید از دست داد.

سردار ظفری از  مدیر کل و کارشناسان کانون تقدیر کرد

وی با بیان اینکه رسالت سربازی امام زمان (عج) بر عهده کسانی است که کار فرهنگی می‌کنند، گفت: همه ما باید در این مسیر بزرگ شویم و فکرهای بزرگ داشته باشیم.

ظفری ادامه داد: همه ما باید یکدل شده و به فکر سمت و پست نباشیم و باید قالب‌ها را بشکنیم تا بتوانیم برای کودک و نوجوان که قشر آسیب‌پذیر هستند، کار انجام بدهیم.

وی با بیان اینکه فردا این کشور متعلق به کودکان و نوجوانان است، گفت: باید تمامی سازمان‌ها در اختیار این نسل نو باشد و باید برای نوجوانان برنامه داشته باشند تا بتوان آینده‌ای درخشان را برای آنها رقم زد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان افزود: باید با نسل امروز دوست و رفیق بود و اگر این وفاق نباشد هر روز از دختران و پسران نوجوان و جوان جامعه دور خواهیم شد.

سردار ظفری از  مدیر کل و کارشناسان کانون تقدیر کرد

وی با بیان اینکه من یک سربازم و باید به کودکان و نوجوانان بگویم که من سربازم و خود را فدای آنها می‌کنم، خاطرنشان کرد: هر مسئولی باید شجاعت این را داشته باشد که در جمع کودکان خصوصا نوجوانان حاضر شده و با آنها گفت و گو کنند .

ظفری به تشکیل کمتیه کودک و نوجوان در بنیاد حفظ آثار اشاره و تصریح کرد: به همکاران خود اعلام می‌کنم که تشکیل این کمیته و همکاری با کانون برای پیشبرد اهداف و برنامه‌هایی که در حوزه نوجوان دارند لازم بوده و سعی می‌کنیم تدبیری برای آن در نظر بگیریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =