کد خبر: 338769
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰
بازدید 36
اردوی "راهیان پیشرفت" در کانون استان ایلام برگزار شد

در گرامیداشت روز ملی گندم ونان اردوی "راهیان پیشرفت" ویژه اعضای کانون برگزارشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام ، اردوی راهیان پیشرفت در جهت گرامی داشت روز ملی گندم ونان با مشارکت اداره کل غله استان و حضور مدیران کل ، کارکنان و همچنین اعضای کانون پرورش فکری در بازدید از کارخانه آرد اداره غله برگزار شد .

اردوی "راویان پیشرفت" در کانون استان ایلام برگزار شد
فاطمه رستگار در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور اعضا در این بازدید علمی صنعتی گفت : اردوهای راهیان پیشرفت در راستای عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در زمینه «جهاد تبیین» و ارائه اخبار امیدآفرین در جامعه طبق جدول زمانبندی مشخص، با هدف روایتگری پیشرفتها توسط اصحاب رسانه برنامه ریزی شده است.

اردوی "راویان پیشرفت" در کانون استان ایلام برگزار شد

وی ادامه داد: اردوهای راهیان پیشرفت ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه با هدف انعکاس و روایت اخبار خوب و پیشرفتهای صنعتی و تولیدی کشور به جامعه برگزار میشود.
مدیرکل کانون اشاره نمود : براساس مصوبه شورای انقلاب فرهنگی و اعلام مناسبت های  جدید در تقویم رسمی کشور یکی از مناسبت ها روز ملی گندم ونان نامگذاری شده که با هدف توسعه نشاط وامید اجتماعی و احیای فرهنگ روستا مربوط به تولیدات کشاورزی وآگاهی بخشی است.
در این اردو اعضای کودک کانون پرورش فکری ضمن بازدید از آزمایشگاه در ایستگاه نقاشی که به همین مناسبت توسط کانون برگزار شدشرکت نمودند . 

اردوی "راویان پیشرفت" در کانون استان ایلام برگزار شد
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =