کد خبر: 338811
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۷
بازدید 37
همکاری و همراهی بین کانون و اداره آموزش و پرورش درگزین وجود دارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان درگزین در دیدار با مدیر مسئول کانون این شهرستان گفت: برای اجرای هر چه بهتر و فراگیرتر برنامه‌های فرهنگی- هنری و ادبی کانون و طرح ملی کانون مدرسه همکاری و همراهی لازم را با کانون داریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، مرکز فرهنگی-هنری شهرستان قروه درگزین یکی از مراکز فعال استان همدان است که در دوره مدیریت جدید خود در زمنیه جذب نوجوان بسیار موفق عمل کرده و با کارهای خلاقانه و جذاب خود توانسته کودکان و نوجوانان زیادی را به کانون دعوت کند و با آنها فعالیت‌های فرهنگی- هنری و ادبی متنوعی را انجام بدهد.

مدیر مسئول مرکز فرهنگی- هنری قروه درگزین در راستای تعامل و همکاری با آموزش و پرورش و اجرای هر چه بهتر طرح ملی کانون- مدرسه با مدیر آموزش و پرورش شهرستان درگزین دیدار کرد و در این دیدار گفت: جذب حداکثری نوجوانان و رشد فرهنگ کتابخوانی در این شهرستان و در بین دانش آموزان بسیار مهم است.

زهرا علیمحمدی ضمن تشکر از همکاری خوب اداره آموزش و پرورش شهرستان برای اجرای "برنامه ملی کانون مدرسه" ادامه داد: کانون درگزین قرار است از ظرفیت خیرین برای تامین کتاب و تجهیز کتابخانه‌های مدارس روستایی استفاده کند زیرا بچه‌های روستا این حق را دارند که حداقل یک کتابخانه کوچک در مدرسه خود داشته باشند.

همکاری و همراهی بین کانون و اداره آموزش و پرورش درگزین وجود دارد

 وی به معرفی دانش‌آموزان مستعد جهت شرکت در طرح های ملی "قاف" و "سیمرغ" کانون پرورش فکری اشاره و تصریح کرد: این دو برنامه در جهت شناسایی، رشد و پرورش استعدادهای ادبی از تمام نقاط ایران است حتی نوجوانی که در دل روستا و یا شهری دورافتاده ساکن است اما استعداد خوبی در نوشتن دارد.

علیمحمدی به اجرای برنامه فرهنگ سازی کتابخوانی با کمک والدین با استفاده از فرصت جلسات اولیا و مربیان مدارس در سال تحصیلی و اجرای کارگاه‌های "یاریگران زندگی" با همکاری سازمان بهزیستی برای کاهش آسیب های اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: این دو برنامه برای اجرای هر چه بهتر و فراگیر نیازمند همکاری و همراهی آموزش و پرورش با کانون است تا بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم.

در پایان این دیدار مدیر آموزش و پرورش درگزین قول همکاری و همراهی کامل اداره آموزش و پرورش را برای اجرای طرح‌ها اعلام و بر افزایش هرچه بیشتر تعامل دو نهاد تاکید کرد.

همکاری و همراهی بین کانون و اداره آموزش و پرورش درگزین وجود دارد

گفتنی است برنامه ملی کانون مدرسه" در مدرسه شهید هادی احمدی کانون پرورش فکری شهرستان درگزین با اجرای کارگاه "مهارت امید" برای دانش‌آموزان کلاس پنجم برگزار شد.

در این کارگاه به موضوعاتی چون تفاوت‌های امید و آرزو، مولفه‌های امید، نقش تلاش و استعداد در مسیر امیدواری اشاره شد.

همچنین به مناسبت 29 فروردین ماه و "روز ارتش" این نهاد بزرگ و ارزشمند برای دانش‌آموزان مطالبی ارائه و دلیل نامگذاری این روز بیان شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =