کد خبر: 339194
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰
بازدید 84
حضور تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری در استان کرمان

تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با نمایش «استخوان‌ماهی جادویی» به مدت یک هفته در استان کرمان حضور دارد و بیش از ۲۰ اجرا در سرتاسر استان خواهد داشت.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۷ تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در استان کرمان حضور دارد و برای بچه‌های استان نمایش عروسکی «استخوان‌ماهی جادویی» را اجرا می‌کند.

بنابر این خبر، این تماشاخانه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و پنجشنبه در مناطق کم‌برخوردار شهر کرمان، یکشنبه در جیرفت و سه‌شنبه در بم اجرا خواهد داشت. اولین اجران آن هم روز جمعه در رفسنجان بوده است.

این در حالی است که، نمایش «استخوان‌ماهی جادویی» یکی از نمایش‌های پرمخاطب کانون در سال جاری است. در خلاصه این نمایش عروسکی آمده است: «سارا فرزند بزرگ پادشاه و ملکه است و هیجده خواهر و برادر دارد. حقوق پادشاه کفاف مخارج زندگی را نمی دهد و ملکه نیز بیمار است. فرشته از سارا می‌خواهد تا با استخوان ماهی‌ای که در اختیارش هست آرزویی کند تا بر آورده شود. اما ترجیح سارا چیز دیگری است...»

نویسندگی این نمایش بر عهده منوچهر اکبرلو است و احسان مجیدی آن را کارگردانی کرده است. سایر عوامل این نمایش عبارتند از، بازیگران: الهام فرج پور و صادق کیانی مقدم، آهنگساز: بهنام رحیمی، طراح صحنه: علیرضا حسین‌پور، طراح لباس: پریا علی محمدی، طراح نور : محمدرضا شاملو فرد، شاعر: محمدرضا کوهستانی، دستیار کارگردان: حوریه شفیعی، مدیر صحنه: ایلیا مجیدی، عکاس: زهرا نصرالهی، روابط عمومی : مینا بهرامی، الهه ناظری، صغری آقایاری 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =