وزیر آموزش و پرورش: آینده، با انس فرزندان ایران به کتاب روشن‌تر می‌شود

وزیر آموزش و پرورش با انتشار پیامی در شبکه ایرانی ویراستی به بهانه حضور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اظهار امیدواری کرد: آینده کشور با انس فرزندان ایران به کتاب روشن‌تر شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، رضامراد صحرایی امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ و در نخستین روز آغاز نمایشگاه نوشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این دوره از نمایشگاه کتاب با بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب حضور خواهد داشت.

وی همچنین چاپ و انتشار ۳ میلیون جلد کتاب کودک و نوجوان، معکوس شدن نسبت ترجمه به تألیف در حوزه کتاب کودک‌ و نوجوان(۷۵ درصد تالیف و ۲۵ درصد ترجمه) و راه‌اندازی کتاب‌خانه‌های کلاسی

با تمرکز بر مناطق محروم را تنها بخشی از فعالیت‌های کانون در حوزه ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی کرد.

وزیر آموزش و پرورش در بند پایانی این پیام نوشته است: امیدوارم فرزندان ایران عزیز با انس به  کتاب، آینده ایران عزیز را روشن‌تر کنند.

وزیر آموزش و پرورش: آینده، با انس فرزندان ایران به کتاب روشن‌تر می‌شود

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سالن‌های ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی، ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) و بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی https://book.icfi.ir/ حضور دارد.

این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =