حلقه‌های میانی و مردمی بازوهای توانمند در کارآمد سازی برنامه‌های فرهنگی هستند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در جمع فعالان و رابطان شهرستانی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی فاطمه الزهرا (س) گفت: حلقه‌های میانی و مردمی بازوهای توانمند در کارآمد سازی برنامه‌های فرهنگی هستند.

به گزارش روابط عمومی کانون استان اردبیل، در نشستی که پیش از ظهر روز پنجشنبه بیستم اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ با حضور فعالان و رابطان شهرستانی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی فاطمه الزهرا (س) در مهدیه اردبیل برگزار شد، ملیحه ملک‌زاده فرد مدیرکل کانون استان به گستره موضوعات و مسائل اجتماعی در جامعه اشاره‌کرده و گفت: مشارکت مردم در موضوعات اجتماعی سبب برون‌رفت از چالش‌های پیش رو در این حوزه خواهد شد.

حلقه‌های میانی و مردمی بازوهای توانمند در کارآمد سازی برنامه‌های فرهنگی هستند

وی بابیان اینکه اهمیت تربیت و پرورش شخصیت در دوران کودکی و نوجوانی بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: امروز فرزندان ما با هجمه‌های گسترده فرهنگی مواجه هستند و لازم است نسبت به مسائل و موضوعات این قشر و آگاه‌سازی خانواده‌ها با حساسیت و جدیتی مضاعف تلاش کنیم.

این مسئول فرهنگی افزود: پایین آمدن سن آسیب‌های اجتماعی دغدغه اصلی جامعه است و این وظیفه‌ی ما را برای ارائه‌ی برنامه‌های کارآمد و مؤثر سنگین می‌کند.

ملک‌زاده فرد بابیان اینکه اجرای جزیره‌ای برنامه‌ها کاری از پیش نخواهد برد، تأکید کرد: عملکرد نهادها و دستگاه‌های دولتی با مشارکت عمومی افراد جامعه به نتیجه مطلوب دست خواهد یافت و ازاین‌رو همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد قدم اساسی در این خصوص خواهد بود.

وی بابیان اینکه کانون پرورش فکری در تمامی شهرستان‌ها دارای مرکز است، بیان داشت: مربیان کانون در مراکز فرهنگی هنری آماده همکاری با مؤسسات و گروه‌های مردمی که در حوزه کودکان و نوجوانان دغدغه‌مندند؛ هستند.

حلقه‌های میانی و مردمی بازوهای توانمند در کارآمد سازی برنامه‌های فرهنگی هستند

مدیرکل کانون استان در ادامه‌ی سخنان خود از حمایت‌های کانون از طرح‌ها، برنامه‌ها، ایده‌ها و تولیدات مردمی در حوزه کودکان و نوجوانان خبر داده و تصریح کرد: کانون با داشته‌های خود اعم از کتابخانه، کارگاه‌های عمومی و تخصصی فرهنگی هنری و ادبی، ابزار، امکانات و فضای مراکز برای خدمت به فرزندان این سرزمین آماده مشارکت با گروه‌های جهادی و فعالان مردمی است تا با استفاده از ظرفیت‌های همدیگر، شاهد رقم خوردن اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =