خانواده‌ها فرزندان خود را برای یادیگری هنر تشویق کنند

داور مرحله استانی جشنواره هنرهای نمایشی کودک و نوجوان استان مازندران به خانواده ها پیشنهاد کرد: فرزندان خود را از دوران کودکی برای یادگیری رشته های مختلف هنری تشویق و حمایت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران، داور نوزدهمین دوره جشنواره هنرهای نمایشی از خانواده ها درخواست کرد تا برای رشد استعداد هنری کودکان و نوجوانان خود از کلاس های آموزشی کانون پرورش فکری بهره مند شوند.

فاطمه بزرگی در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه از سال ۷۵ وارد هنر بازیگری شد،گفت: به خانواده ها پیشنهاد می کنم تا فرزندان خود را از دوران کودکی برای یادگیری رشته های مختلف هنری تشویق کنند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری نوزدهمین دوره جشنواره هنرهای نمایشی فرصت خوبی برای کشف استعداد هنری شرکت کنندگان است، اضافه کرد: کودکان و نوجوانان با شرکت در چنین جشنواره‌هایی می توانند فرصتی برای تجربه اندوزی و یادگیری نحوه تعامل و انجام فعالیت تیمی داشته باشند.

بزرگی بیان کرد: نوزدهمین دوره جشنواره هنرهای نمایشی با شعار (این صحنه ،خانه ماست)سبب شد تا هنرمندان شرکت کننده به راحتی برروی صحنه حاضر شوند و آن جا را مکانی. امن برای خود بدانند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =