کد خبر: 339726
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۴
بازدید 67
خبر خوب برای کتاب خورها

کتاب های کانون در نمایشگاه بین المللی کتاب با ۱۰ درصد تخفیف ارایه می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان تهران، مخاطبان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌توانند کتاب‌های مورد علاقه خود را با ۱۰ درصد تخفیف از غرفه کانون در نمایشگاه کتاب تهیه کنند، همچنین به خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان، ۲۰ درصد تخفیف تعلق می‌گیرد.

خبر خوب برای کتاب خورها

بر اساس این گزارش، کانون با ۱۰۰۰ عنوان کتاب و ده‌ها برنامه فرهنگی و هنری از جمله رونمایی کتاب‌های جدید خود در سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت کرده است.

پیشینه انتشارات کانون پرورش فکری به بیش از ۵۷ سال پیش برمی‌گردد. کانون در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از کتاب‌های گروه سنی مثبت صفر (کودکان بدو تولد تا ۳ سال) رونمایی کرد و این نخستین تجربه کانون پرورش در ارتباط با این گروه سنی بود.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سه سالن ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی و ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) حضور دارد.

گفتنی است، سی‌ و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی(ره) تهران در حال برگزاری است  و تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =