کد خبر: 339754
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۶
کانون فضای مناسب برای رشد نوجوانان را فراهم می‌کند

سارا خدایی، بازیگر نوجوان نمایش «گل همیشه‌بهار» گفت: کانون فضای مناسب برای رشد نوجوانان را فراهم می‌کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان اردبیل، سارا خدایی عضو نوجوان مرکز شماره‌ی دو کانون اردبیل اولین تجربه هنری خود به‌عنوان عروسک‌گردان در مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان در اردبیل را در حالی پشت سر گذاشت که هیجان زیادی برای اجرای خود داشت. به همین جهت گفتگویی کوتاه با این عضو نوجوان داشته‌ایم که باهم می‌خوانیم.

لطفا خودتان را معرفی کنید:

- سارا خدایی هستم عضو مرکز شماره‌ی دو کانون اردبیل و در کلاس هشتم مشغول به تحصیل هستم.

چندساله در کانون عضو هستید و بیشتر به چه فعالیت‌هایی مشغولید؟

- از شش سال پیش عضو کانون هستم و در این چند سال عضویتم در بخش ادبی و داستان‌نویسی و در حوزه فرهنگی نیز بیشتر در کتاب‌خوانی و قصه‌گویی فعالیت می‌کنم.

کانون فضای مناسب برای رشد نوجوانان را فراهم می‌کند

گروه شما با چه عنوان نمایش در این جشنواره حضور داشت و برای نقشی که شما بازی کردید چه چالش‌هایی داشتید؟

- گل همیشه‌بهار عنوان کاری بود که از مرکز شماره‌ی دو کانون اردبیل در این جشنواره شرکت داشت و من عروسک‌گردانی «پرپری» پرنده رنگارنگ نمایش را بر عهده داشتم و با شروع نمایش‌نامه خوانی با توجه به حس و حال خودم این نقش رو پذیرفتم و از بازی آن لذت بردم.

با توجه به اینکه شما اولین تجربه بازی روی صحنه را کسب کردید چه حسی داشتید؟

- قبل از اجرا استرس زیادی داشتم و حتی بغض‌کرده بودم که باراهنمایی مربیان و همراهی مادرم که در سالن حضور داشت، توانستم با غلبه بر هیجانات خود، کاری که باید انجام می‌دادم را به سرانجام برسانم و حالا با تمام شدن اجرا، حس خوبی دارم و از کارم راضی‌ام که امیدوارم تماشاگران هم از کارم راضی باشند.

تجربه خود از این جشنواره را در یک‌ جمله بیان کنید؟

- کانون برای فعالیت و رشد نوجوانان فضای خوب و مناسبی را فراهم می‌کند و من هم در این فضا با کمک و همراهی مربیان، فعالیت نمایشی خودم را ادامه می‌دهم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =