مرحله استانی جشنواره هنرهای نمایشی کودک و نوجوان لرستان برگزیدگان خود را شناخت

مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودک و نوجوان لرستان برگزیدگان خود جهت راهیابی به مرحله کشوری این جشنواره را شناخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان لرستان، مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان شامگاه ۲۲ اردیبهشت ماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودک و نوجوان به صورت سراسری در حال برگزاری است که مرحله استانی آن در لرستان با رقابت ۸ گروه نمایشی شامل چهارگروه نمایشی کانونی و چهارگروه نمایشی آزاد برگزار شد و با معرفی سه اثر برگزیده به کار خود پایان بخشید تا برگزیدگان در بخش کشوری به رقابت با سایر منتخبین بپردازند.
پخش کلیپ از بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اهمیت فعالیت‌های فرهنگی و هنری، اجرای نمایش، سخنرانی رضا داوری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان، سخنرانی یونس بهاروندایرانیا سرپرست آموزش و پرورش لرستان، ارائه گزارش توسط علی‌رضا آقایی ناظراین جشنواره، قرائت بیانیه هیئت داوران جشنواره توسط فرزاد زیدی‌نژاد و تجلیل از داوران و ناظر جشنواره و تجلیل از گروه‌های نمایشی برگزیده از دیگر بخش‌های این مراسم بود.
لازم به ذکر است، داوری این جشنواره را فرزاد زیدی‌نژاد، مژگان فرضی‌پور، مسلم صالحی، علی‌رضا آقایی برعهده داشتند.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =