جشن قهرمانی اعضای برگزیده کشوری و منطقه ای لکوکاپ ایران

مرکز فرهنگی هنری گلشهر بندرعباس قهرمانی اعضا را در رقابت های منطقه ای و کشوری لکوکاپ ایران جشن گرفت.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان، پروین پشتکوهی، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان در جشن قهرمانی برگزیدگان لکوکاپ ضمن ابراز خرسندی از حضور برگزیدگان منطقه‌ای و آرزوی موفقیت دو عضو برگزیده کشوری و راه یافته به مسابقات جهانی مسقط بیان کرد: اعضای کانون در این رقابت ها با کسب تجربه و مهارت ها هر روز قدرتمندتر می‌شوند و آثار فوق‌العاده‌ای را خلق می‌کنند.

وی افزود: امروز کشور ایران به شما افتخار می‌کند و در آینده‌ای نزدیک، این شما هستید که بهترین دانشمندان این سرزمین و جهان خواهید شد.

پشت‌کوهی، با اشاره به نقش والدین در موفقیت کودکان و نوجوانان، گفت: باید از پدر و مادرها بسیار تشکر کرد؛ زیرا نقش مهم و بسزایی در موفقیت فرزندانشان دارند.

جشن قهرمانی اعضای برگزیده کشوری و منطقه ای لکوکاپ ایران

مدیرکل کانون پرورش فکری هرمزگان ضمن تشکر از مربیان کانون، تاکید کرد: تمام هدف مربیان کانون، پیشرفت کودکان و نوجوانان این سرزمین است که آینده‌سازان این مرز و بوم هستند.
فاطمه تقی زاده مربی مسئول مرکز گلشهر گفت: این مرکز جشن قهرمانی اعضای برگزیده در مسابقات کشوری و منطقه ای لکو کاپ را در رشته‌های(الکترونیک،محاسبات ذهنی،مهندسی خلاقیت و رباتیک)  با حضور مدیر کل کانون استان، نعیم اسدی معاون فرهنگی کانون،اعضای برگزیده کشوری و منطقه ای این جشو با مشارکت والدین برگزار کرد.
در این برنامه فاطمه تقی زاده مسول مرکز گلشهر ضمن تبریک موفقیت اعضا در این دوره از مسابقات گفت: این جشن قهرمانی با حضور ۲ عضو برگزیده کشوری و ۳۲ عضو برگزیده منطقه ای که به همراه والدین حضور داشتند به میزبانی مرکز فرهنگی هنری گلشهر برگزار شد.
وی با اشاره به تلاش های اعضا در این رقابت ها عنوان کرد: حسین شکری نیا در رشته الکترونیک از مرکز فرهنگی هنری گلشهر و امیر علی مهرابی در رشته مهندسی خلاقیت از مرکز فرهنگی هنری زیباشهر به ترتیب مقام سوم و دوم کشوری را در این جشنواره کسب کردند و به جشنواره جهانی مسقط راه یافتند و ۳۳ عضو دیگر از مراکز پنجگانه بندرعباس برگزیده جشنواره منطقه ای در این رقابت ها بودند.

اجرای مسابقه پرهیجان و دوستانه فوتبال رباتیک، مسابقه پرسش و پاسخ با محاسبات ذهنی، بازی و سرگرمی از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

جشن قهرمانی اعضای برگزیده کشوری و منطقه ای لکوکاپ ایران
گفتنی است، در پایان این جشن مدیرکل کانون هرمزگان لوح و هدایایی را به اعضای برگزیده در این مسابقات اهدا کرد و همچنین مدیر شرکت الکترونیک گیل نیز ضمن اعلام حمایت از اعضا در این رقابت ها، کسب مهارت و ارتقا خلاقیت آنان، هدایای نفیسی را به برگزیدگان اهدا کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =