کد خبر: 339965
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۲
بازدید 20
برگزاری جلسه توجیهی مربیان مراکز با کانون یاران

مربیان مراکز همدان با توجه به رویکرد نوجوان محوری کانون در سال جاری برای تعامل بیشتر با نوجوانان جلسات توجیهی با کانون‌یاران در مدارس برگزار کرده و آنها را با وظایف خود آشنا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان همدان، مربیان مراکز همدان با توجه به رویکرد نوجوان محوری کانون در سال جاری برای تعامل بیشتر با نوجوانان جلسات توجیهی با کانون‌یاران در مدارس برگزار کرده و آنها را با وظایف خود آشنا کردند.

برگزاری جلسه توجیهی مربیان مراکز با کانون یاران

مرکز فرهنگی- هنری شماره یک

مربی مسئول این مرکز با حضور در دبستان شاهد اخوان جلسه توجیهی با کانون‌یاران با هدف آشنا شدن آنها با فعالیت‌های کانون، تبلیغ کلاس‌های تابستانی و هم چنین تعامل کانون یاران با مربیان برگزار کرد.

در این جلسه ابتدا درباره فعالیت‌های کانون در تابستان و همچنین طی سال تحصیلی با اعضا صحبت شد و هر کدام از سرگروه‌ها زیر مجموعه خود را مشخص کردند و همینطور قرار شد گروه‌ها با تعامل با یکدیگر و با توجه به نیارهای دانش آموزان در مدرسه کانونی کوچک راه‌اندازی شود.

قرار شد کار عملی و کاردستی و نمونه آثار اعضا بر روی پانلی در مدرسه نصب گردد. همچنین پیشنهاد شد تا با هماهنگی مرکز هر کدام از کانون‌یاران کتاب‌هایی از کانون را به امانت بگیرند و همان کتاب‌ها را برای یک مسابقه به اعضا معرفی نمایند و بعد از برندگان تقدیر شود. همچنین قرار شد  کانون‌یاران باید بعنوان مربی یار همراه مربی مسئول کانون باشند. در این روز پانل  کانون‌یاران مدرسه با کمک اعضا افتتاح شد.

برگزاری جلسه توجیهی مربیان مراکز با کانون یاران

مرکز فرهنگی- هنری شماره 3 ملایر

مربی مسئول مرکز شماره 3 برای تداوم برگزاری جلسات توجیهی فعالیت‌های تابستانی کانون و برگزاری جشن پایان طرح کانون و مدرسه در مدرسه حاج زرگرها حاضر و ضمن تقدیر از مدیر و معلمان این مدرسه از همکاری آنها با اهدای لوح تقدیر کرد.

در ادامه در خصوص کانون‌یاران و فعالیت‌های آنها مطالبی را بیان کرد و از دانش آموزان عضو کانون خواست سایر هم کلاسی‌ها و دوستان خود را به کانون بیاورند و از برنامه‌های مرکز استفاده کنند. در ادامه پانل کانون در  مدرسه مذکور  با محتواهای مرتبط از جمله طرح‌های تابستانی کانون و موضوعاتی همچون دهه کرامت و حجاب و عفاف به روز رسانی شد.

برگزاری جلسه توجیهی مربیان مراکز با کانون یاران

برگزاری جلسه توجیهی مربیان مراکز با کانون یاران

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =