کد خبر: 340404
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۹
بازدید 215
خادم الرضا راضی به رضای خدا

نیروهای اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران در مراسم اقامه نماز بر پیکرهای مطهر شهدای خدمت، رئیس جمهور شهید و همراهانش شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان تهران، صبح امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳, جمعی از نیروهای استان در مراسم اقامه نماز بر پیکرهای مطهر شهدای خدمت، رئیس جمهور شهید و همراهانش شرکت کردند.

بر اساس این گزارش تعدادی از نیروهای ستادی کانون استان تهران از شب قبل در خیابان جمال زاده مستقر شدند.

از ساعات اولیه بامداد امروز، جمعیت میلیونی از اقشار مختلف مردم بصورت جمعی و یا هئیت های سینه زنی از مسیرهای اعلام شده بسوی دانشگاه تهران حرکت کردند.

گفتنی است امیرعلی عموزاده مدیرکل، ویدا ملکی و سیدعلی حسینی معاونین و جمعی از کارکنان کانون استان برای اقامه نماز در مراسم تشییع حاضر شدند.

در سمت دیگر این مراسم تعدادی از نیروهای کانون استان تهران بطری های آب معدنی و همچنین پوستر های سید ابراهیم رییسی‌ که محتوای آن تصویر رییس جمهور کنار کودکان و نوجوانان با شعار «خادم الرضا تا همیشه در قلب بچه ها» بود را در میان جمعیت توزیع کردند.

پس از اقامه نماز، پیکر آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور، «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه، آیت‌الله «سید محمدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، «مالک رحمتی» استاندار آذربایجان شرقی، «سید مهدی موسوی» سرتیم حفاظت رئیس جمهور و سه نفر از تیم پرواز از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی بر دستان دوستداران شان تشییع شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =