کد خبر: 341176
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۱
مسابقه نقاشی در موزه تاریخ طبیعی اردبیل برپا شد

به مناسبت روز جهانی و هفته محیط محیط زیست اعضای هنری مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل، ضمن بازدید از موزه تاریخ طبیعی، در مسابقه نقاشی با موضوع «سهم من در تداوم حیات» شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان اردبیل، داریوش علومی معاون فرهنگی کانون استان در خصوص این خبر گفت: این رویداد هنری و آموزشی با مشارکت سازمان حفاظت محیط زیست و کانون پرورش فکری استان اردبیل با حضور ۲۶ نفر از اعضای هنری، مربیان و کارشناسان روز یکشنبه بیستم خردادماه سال ۱۴۰۳ با شعار « سهم من در تداوم حیات» در محل موزه تاریخ طبیعی برگزار شد.

معاون فرهنگی کانون بیان داشت: اعضای کارگاه‌های هنری در خلق تصاویر خود از ضرورت حفظ میراث طبیعی سخن گفتند و بر اجرای شعار «سهم من در تداوم حیات» تاکید کردند.

مسابقه نقاشی در موزه تاریخ طبیعی اردبیل برپا شد

وی افزود: در این برنامه اعضا و مدعوین ضمن بازدید از موزه تاریخ طبیعی، در کارگاهی که توسط کارشناسان سازمان محیط زیست استان برپا شد، شرکت کرده و با مراحل و روش‌های مختلف تاکسیدرمی حیوانات آشنا شدند.

علومی همچنین از بررسی و داوری آثار این رویداد در روز پنجشنبه ۲۴ خردماه خبرداد و گفت: بزودی از برگزیدگان این مسابقه طی مراسمی تقدیر به عمل آمده و هدایایی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست استان اردبیل اهدا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =