کانون نقش مهمی در شکل‌دهی شخصیت فرزندان این سرزمین دارد

استاندار همدان در برنامه "شکوه خدمت در مسیر دانایی" کانون پرورش فکری همدان با بیان اینکه اقدامات کانون همدان قابل تحسین است، گفت: در دوران کودکی و نوجوانی شخصیت شکل گرفته و یکی از مراکزی که می‌تواتند در شکل‌دهی شخصیت فرزندان این سرزمین اثر بگذارد کانون است که با قدمت بیش از 50 ساله خود اقدامات بسیار خوبی داشته خصوصا در دولت سیزدهم که دولت مردم بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان همدان، برنامه "شکوه خدمت در مسیر دانایی"  کانون همدان به مناسبت بزرگداشت شهادت رئیس جمهور خدمت و همراهان ایشان و مشارکت حداکثری در انتخابات خصوصا رأی اولی‌ها با حضور استاندار، مدیران کل استان و نوجوانان رأی اولی در مجتمع شهید آیت الله مدنی کانون برگزار شد.

استاندار همدان در این مراسم ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم اظهار کرد: بسیار خرسندم در جمع کودکان، نوجوانان، والدین آنها و مربیان کانون هستم و در همین ابتدا یاد امام و شهدا را گرامی می‌داریم خاصه رئیس جمهور شهید که پنجشنبه این هفته چهلم اوست.

علیرضا قاسمی‌فرزاد با اشاره به نقش مهم مجموعه کانون در رشد، پویایی و تکامل سرمایه‌ها بیان کرد: در دوران کودکی و نوجوانی شخصیت شکل گرفته و یکی از مراکزی که می‌تواتند در شکل‌دهی شخصیت فرزندان این سرزمین اثر بگذارد کانون است که با قدمت بیش از 50 ساله خود اقدامات بسیار خوبی داشته خصوصا در دولت سیزدهم که دولت مردم بود همان مطالبی که مدیر کل کانون  اشاره کردند که این قابل تحسین است.

وی گفت:  کانون در کنار نهاد کتابخانه‌ها و دیگر مراکز فرهنگی در رشد نسل آینده اثرگذار است.

استاندارهمدان با بیان اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم، بیان کرد: هشتم تیر روزی سرنوشت‌ساز است که مردم ما پای صندوق‌های رای سرنوشت کشور را تعیین می‌کنند.

وی گفت: ما در نقطه عطف تاریخ کشور قرار داریم و باید مراقب باشیم مسیر را به درستی تعیین کنیم، مسیری که رشد و سلامت کشور را تضمین کند؛ نباید با انتخاب اشتباه کشور را به سمت سکون و عقب‌گرد ببریم.

استاندار همدان با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های دولت مردمی گفت: آیت‌الله رئیسی تلاش کردند رشد بی‌وقفه تورم و گرانی‌ها که میراث دولت قبل بود کنترل شود شاید سوال کنید که چرا باز در این دولت افزایش قیمت داشتیم؟ جواب این است که در دولت قبل اوراق قرضه چاپ شد و 640 هزار میلیاد تومان بدهی داشت که دولت سیزدهم اصل و سود آن را پرداخت کرد و همه جوره پای کار آمد و در جهت رشد و آبادانی کشور گام برداشت.

وی با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور و مصوبات ادامه داد: در هر سفر برای هر استان مبالغ خوبی را تصویب می‌کردند که متوسط برای 5 تا 10 سال بود، از مصوبات استان 55 درصد محقق شده است.

قاسمی‌فرزاد ادامه داد: بسیاری از مصوبات برای تکمیل و اتمام پروژه‌های ناتمام در حوزه‌های مختلف ورزشی، آموزش و پرورش، راه و شهرسازی، کتابخانه‌ها، علوم پزشکی و ... بود که نمونه بارز آن انتقال آب بعد از تالوار بعد از 17 سال بلاتکلیفی و احداث یک تصفیه ‌خانه بزرگ و مجهز بود.

وی افتتاح بیمارستان اکباتان که دو دهه راکد مانده بود و نیز مرکز جامع سرطان که همه این اقدامات در 33 ماه اتفاق افتاد را از اقدامات دولت آیت‌الله رئیسی عنوان کرد.

استاندار همدان به تکمیل مدارس و دانشکده‌هایی در دانشگاه بوعلی، صنعتی و علوم پزشکی اشاره کرد و افزود: هم افزایش کلاس داشتیم و هم خوابگاه برای دانشجویان ساخته شد.

وی گفت: اگر بخواهیم مسیر نورانی و خدمت رئیس جمهور شهید ادامه پیدا کند باید انتخابی همراه با بصیرت داشته باشیم و نباید دلخوش به سخنان شیرین که مبنایی برای عمل ندارند، باشیم.

قاسمی‌فرزاد عنوان کرد: تجربه به ما ثابت کرده عده‌ای فقط با واژه‌ها بازی می‌کنند اما عملکرد خوبی ندارند و عده‌ای که خوب کار می‌کنند فرصتی برای تبلیغ و ترویج کار خود را ندارند.

وی بیان کرد: امروز به همت کانون پرورش فکری جشن رای اولی‌ها را در این مجتمع داریم که شما نوجوانان باید بدانید با رأی خود در سرنوشت جامعه سهیم بوده و آینده کشور را رقم ‌می‌زنید و بدانید رأی یک حقوق اجتماعی است.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: مردم باید آگاهانه پای صندوق رای حضور یابند و بدون احساسات و بر مبنای عقلانیت و تصمیم درست رئیس جمهور خود را انتخاب کنند که ادامه‌دهنده راه شهید رئیسی باشد.

وی با اشاره به نقش مهم مجموعه کانون پرورش فکری در رشد، پویایی و تکامل سرمایه‌های انسانی کشور بیان کرد: در دوران کودکی و نوجوانی شخصیت شکل گرفته و یکی از مراکزی که می‌تواند در شکل‌دهی شخصیت فرزندان این سرمین اثر بگذارد کانون پرورش فکری است.

قاسمی‌فرزاد گفت: این مجموعه با قدمت 50 ساله خود اقدامات بسیار خوبی داشته خصوصا در دولت مردمی شهیدرئیسی که این قابل تحسین است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =