آشنایی مهمانان مهر و نیایش با کانون در یک نگاه

«کانون در یک نگاه» عنوان بخشی از نمایشگاه «مهمانی مهر و نیایش» است که به راهنمایی و معرفی فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌پردازد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این غرفه روشنک ایلانلو مربی مرکز فرهنگی‌هنری شماره 12 کانون تهران حضور دارد و در بدو ورود بازدیدکنندگان آن‌ها را با فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، علمی، دینی و... کانون آشنا می‌کند.
وی هم‌چنین ضمن توضیح‌هایی در مورد چگونگی عضویت بچه‌ها در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای خانواده‌ها، از آن‌ها دعوت می‌کند تا فرزندان خود را به این مراکز بیاورند و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند.
ایلانلو در این بخش هم‌چنین ضمن معرفی مراکز تخصصی از قبیل نجوم، زیست‌شناسی، سفال، ادبی و... کانون به خانواده‌ها مختصری در زمینه فعالیت و تجهیزات و امکانات این مراکز توضیح می‌دهد و برای اطلاعات بیشتر آن‌ها را به غرفه‌های تخصصی فعال در نمایشگاه هدایت می‌کند.
ویژه‌برنامه‌ی «مهمانی مهر و نیایش»  ساعت 23 روز 4 تیر (18 رمضان) در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب تهران به کار خود پایان می‌دهد.