درخشش عضو کانون فارس در مسابقه بین المللی نقاشی هیکاری ژاپن

کودکان و نوجوانان ایرانی در بیست و چهارمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی«هیکاری‌»کشور ژاپن در سال 2016 خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، این مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی با موضوع‌های «کشاورزی»، «زمین زراعی»، «طبیعت»، «محیط زیست»، «مردم» و «خانواده» برگزار شد و از میان 19 هزار و 987 اثر رسیده از 58 کشور جهان 10 عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به دریافت نشان‌های «طلا، نقره و برنز» و دیپلم افتخار شدند.

بر اساس این خبر، «فاطمه مسعودی» 14 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون صفاشهر در استان فارس نیز موفق به دریافت مدال برنز و دیپلم افتخار این رقابت بین المللی شد.

بر همین اساس «میلاد میکائیلی» 12 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری شماره 11 کانون کرمانشاه و «محمد متین وحیدی» 13 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون قائن در استان خراسان‌جنوبی موفق به دریافت نشان طلایی و دیپلم افتخار این رویداد بین‌المللی شدند.

«فاطمه عبیری» 6 ساله از مرکز شماره 28 کانون تهران، «طراوت ملکی» 12 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون انزلی در استان گیلان، «بهنام دانش» 14 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد و «راستین تاجیک» 9 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون بهبهان در استان خوزستان دیگر اعضای کانون هستند که نشان‌های نقره به‌همراه دیپلم افتخار این دوره از مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «هیکاری» ژاپن را از آن خود کردند. در عین حال، نشان‌های برنز و دیپلم افتخار این مسابقه‌ی نقاشی سهم «علیرضا شاکرنسب» 10 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری بهبهان کانون در استان خوزستان، «فرانک سعیدی» 14 ساله از مرکز شماره 8 کانون کرمانشاه و سایه بوستان‌چی 8 ساله از مرکز شماره 1 کانون سقز در استان کردستان شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال یک هزار و 300 اثر در بیست‌وچهارمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «هیکاری»  کشور ژاپن در سال 2016 شرکت کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =