راه‌یابی پنج  قصه‌گوی قزوینی به مرحله رای مردمی

پنج شرکت کننده در بخش قصه گویی 90 ثانیه‌ از استان قزوین به مرحله رای مردمی بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، با راه‌یابی ۱۲۰ قصه برتر به بخش ۹۰ ثانیه بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری، مرحله انتخاب مردمی این بخش آغاز شده است.

در این بخش، 5 قصه گوی برگزیده از استان قزوین، در انتظار رای مخاطبین به قصه‌گویی شرکت کنندگان برای انتخاب به عنوان برترین‌های این بخش هستند.

«هانیه عابدی»عضو مرکز فرهنگی و هنری شماره سه کانون، «مبینا یگانه مافی» عضو مرکز فرهنگی و هنری آبیک شماره یک قزوین، «فاطمه مهرعلیان» عضو  مرکز فرهنگی و هنری شماره یک قزوین، «آتنا محمدی برزگر» عضو مرکز فرهنگی و هنری سگزآباد و  سبا قلی پور  قصه گوی آزاد از استان قزوین،شرکت کنندگان استان قزوین هستند که به مرحله رای مردمی راه پیدا کرده اند.

بر همین اساس، در این مرحله قصه‌های برتر از روز یک‌شنبه ۲۰ آبان در برنامه «کتاب باز» شبکه نسیم سیما، پایگاه جشنواره قصه‌گویی به نشانیwww.kanoonfest.ir ، سایت آپارات و همچنین با هشتگ «#قصه_زندگی_من»  در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، تا با آرای مردمی ۳ قصه برتر نیز از سوی قصه‌دوستان انتخاب شود.

گفتنی است این شرکت کنندگان از بین حدود 7هزار اثر به بخش 90برتر قصه‌گویی 90 ثانیه راه پیدا کرده اند.

بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی شب یلدا در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =