کد خبر: 284337
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
اعضای کانون یزد در مسابقات رباتیک آسیا، اقیانوسیه اول شدند

تیم رباتیک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد، در یک رقابت فشرده و حساس موفق به کسب رتبه‌ی اول فنی در لیگ امدادگر در چهارچوب مسابقه‌های رباتیک آسیا اقیانوسیه شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این دوره از مسابقه‌ها که از ۱۴ تا ۱۸ آذر ۱۳۹۷ به میزبانی ایران در جزیره‌ی کیش برگزار شد، تیم رباتیک کانون یزد با ۲۷ تیم از کشورهای آسیا، اقیانوسیه، رقابت کرد و موفق به کسب این مقام شد.

هم‌چنین این تیم علاوه بر رتبه‌ی اول از نظر فنی از لحاظ عملکرد، برنامه‌نویسی، سرعت‌عمل و تسلط بر امور مربوط به ساخت و راه‌اندازی رباتیک نیز از سوی داوران و برگزارکنندگان  مورد تشویق قرار گرفت.

 برهمین اساس، تیم رباتیک کانون استان یزد صبح روز بیستم آذر از جزیره کیش به یزد بازگشتند و در فرودگاه شهید صدوقی این شهر مورد استقبال مسوولان، خانواده‌ها، مربیان و کارشناسان کانون، قرارگرفتند.

گفتنی است: تیم رباتیک کانون یزد، متشکل: از علی سبیلی، محمدجواد توکلی، امیرحسین نصیری‌زاده و علیرضا مرادی به مربی‌گری علی منصوری و سرپرستی عالیه قوامی کارشناس فرهنگی کانون یزد با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، سه سال متوالی در رقابت‌های «ایران اُپن» حضور داشته و موفق به دریافت رتبه‌ها و مقام‌های مختلفی شده است. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =