کد خبر: 286054
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۹
درخشش اعضا کانون در جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی خوزستان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از کسب ۳ مقام برتر توسط اعضا کانون در مسابقات جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی خوزستان، وحید کیانی با اعلام این خبر گفت: در بخش فیلم جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان خوزستان آیناز خدادادی و نیایش هرمزی نژاد اعضا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رامهرمز از باشگاه دادمهر زیر نظر بهنوش باغبانباشی مربی مسئول فرهنگی کانون به ترتیب رتبه‌های اول و دوم این مسابقه را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: در بخش «‌نامه به نویسنده» نیز ریحانه دهقان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره ۲ اندیمشک با همراهی حدیث علیشاهی مربی مسئول فرهنگی کانون رتبه نخست مسابقات جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان خوزستان را به خود اختصاص داد.

کیانی با اشاره به برگزاری جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر کشور گفت: در این طرح، نخست مربیان، معلمان و مروجان کتاب‌خوانی به‌عنوان تسهیل گر برای تشکیل باشگاه‌های کتاب‌خوانی با حضور در کارگاه‌هایی آموزش دیدند و سپس با کمک آن‌ها گروه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان با هدف کتاب‌خوانی تشکیل شد.

این مدیرکل فرهنگی یادآور شد: اعضای باشگاه‌ها کتاب‌خوانی ابتدا به مطالعه کتاب می‌پردازند و کتاب‌های خوانده شده را بین یکدیگر مبادله می‌کنند. در ادامه پیرامون کتاب‌ها به گفتگو و بحث و تبادل‌نظر می‌پردازند و آن کتاب‌ها را داوری کرده و سپس در نامه‌هایی به نویسندگان کتاب‌های برتر، نظر خود را درباره کتاب‌های منتخب ابراز کرده و کتاب‌هایی را که پسندیده‌اند را به دیگران معرفی می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =