کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های کانون و نگاه خلاق به فعالیت‌ها از ضروریات است

قاسم سلیمانی در بازدید از مرکز شماره یک کانون کرج، بر ضرورت کیفیت بخشی به فعالیت‌ها و داشتن نگاه نو و خلاق، در اجرای فعالیت‌ها،  تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز، سلیمانی که به تازگی سکان هدایت مجموعه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در البرز را به دست گرفته است، در ابتدا با همکاران مرکز آشنا شده و از توانمندی‌های هر کدام از این عزیزان آگاه  شد ، وی در ادامه بر لزوم همدلی و همکاری هر چه بیشتر همکاران تاکید کرده و ایجاد بستر مناسب جهت رشد و پرورش فکری اعضا را از نکات قابل  توجه دانست،توجه به انضباط کاری و برنامه ریزی از دیگر نکات مهمی بود که مطرح ،  و همچنین در خصوص ضرورت توجه به آمار کلاس‌های ویژه و تنوع کلاس‌های شهریه‌ای که  با توجه به نیازهای روز خانواده‌ها متفاوت شده است، تاکید شد.

حضور مستمر  اعضا نوجوان  و لزوم اجرای فعالیت‌های خلاقانه و کیفیت بخشی هر چه بیشتر به فعالیت‌ها و گسترش همکاری با سایر سازمان‌ها به ویژه  نهادهای فرهنگی، از دیگر نکاتی بود که توسط سرپرست جدید کانون البرز، مطرح شد .

گفتنی است مهری فلاح، معاون فرهنگی کانون البرز هم در این بازدید در رابطه با شرایط و وضعیت فیزیکی، نیروی انسانی و فعالیت‌های مرکز  ، گزارش مختصری را ارایه داد.

لازم به توضیح است که فاطمه علیپور، مسئول مرکز فرهنگی هنری شماره یک کرج  و تمام همکاران فرهنگی، هنری و ادبی مرکز فوق، در این نشست که روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، برگزار شد ، حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =