جشن «آغاز تابستان شاد» در مرکز مجتمع کانون کرج برگزار شد

اعضا مرکز مجتمع کانون کرج با هدایت مربیان این مرکز،  برنامه‌های شاد و متنوعی را به مناسبت آغاز فعالیت‌های تابستانی اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان، این برنامه با هدف آشنایی اعضا با فعالیت‌های ویژه تابستان و معرفی توانمندی‌های اعضا کودک ونوجوان و تدارک فعالیت های شاد و جذاب توسط اعضا،برگزارشد.

محمدرضا اجاقی، عضو نوجوان مرکز در این برنامه آیاتی چند از قرآن کریم را تلاوت کرد، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود کانون، قسمت دوم این جشن بود.

توجه به موضوع محیط زیست و مصرف بهینه آب

با توجه به ضرورت توجه کودکان ونوجوانان به محیط زیست و مصرف صحیح آب،  میان برنامه‌های نمایشی کوتاهی با استفاده از عروسک تن‌پوش «قطره»، توسط محمد امین اکرمی، دیگر عضو نوجوان مرکز تدارک دیده شده و به صورت میان برنامه‌های زیبا اجرا شدند.

اجرای سرود «صدای اذان»، توسط جمعی از اعضا کودک دختر مرکز، سومین برنامه اجرایی این مراسم بود.

سوگل باقری دیگر عضو مرکز، با  قصه‌گویی قصه «آخرین تکه نان» و محیا میلانی نژاد با شعر خوانی اشعار خودش، که با شرکت در کلاس‌های شعر مرکز توانسته بود بسراید، دو بخش بعدی برنامه را اجرا کردند.

اجرای چند لباهنگ توسط مهدی قلی پور، وحید محمدی و ابوالفضل منیری، از بخش‌های دیگر این جشن بود.

گفتنی است فاطمه قوی نژاد دیگر عضو نوجوان مرکز مجتمع کرج،  نیز با اجرای استنداپ با موضوع «محیط زیست»، سعی کرد تا به کودکان ونوجوانان حاضر در این برنامه اهمیت این موضوع را یادآوری کند.

زهرا قوی نژاد و سما چباکی دو نفر از اعضا نوجوان  دختر مرکز  به عنوان مجریان این جشن، با اجرای میان برنامه‌های نمایشی، نظر اعضا و والدین را به فعالیت‌ها جذب کردند.

گفتنی است این مراسم با حضور مهری فلاح، معاون فرهنگی، اجرای کانون البرز و جمعی از کارشناسان و همکاران ستادی کانون استان و همکاران، والدین و اعضا مرکز مجتمع کانون کرج از ساعت ۱۰ الی ۱۱/۳۰ در سالن همایش‌های این مرکز اجرا شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =