«ضربه فنی» از امروز در البرز اکران شد

فیلم سینمایی«ضربه فنی» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» از امروز در سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، به نمایش در آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز، این فیلم یکی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۹۷ است که از روز دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، در سینما کانون استان البرز، به نمایش گذاشته خواهد شد.

داستان فیلم درباره سه نوجوان است که هر کدام از راهی به دنبال قهرمانی در یک جام معتبر هستند اما همیشه قهرمان آن کسی نیست که برنده می‌شود!

در «ضربه فنی» نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا نقش‌آفرینی می‌کنند.

همچنین سپهراد فرزامی، سیاوش اسدپور، علی ملکیان، حسین لطفی، متین جان‌جانه، محمدامین مرادی، پوریا ایمانی و هستی فرامرزی بازیگران نوجوان این فیلم هستند.

این فیلم نامزد دریافت جایزه بخش مسابقه چهل‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم جیفونی ایتالیا نیز شده است.

« ضربه فنی» همچنین در سی و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان توانسته است سه پروانه زرین داوران کودک و نوجوان برای بهترین فیلم، پروانه زرین مسابقه سینمای ایران به عنوان بهترین فیلم و بهترین فیلم‌نامه‌ی بخش نوجوان را به خود اختصاص دهد.

گفتنی است ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، جمعی از کودکان ونوجوانان علاقه‌مند در سینما کانون استان البرز واقع در  کرج، خیابان شهید صدوقی، انتهای خیابان شهید نامجو ، حضور یافته و در مراسم افتتاحیه اکران این فیلم شرکت کردند.

علاقه‌مندان جهت آگاهی از زمان اکران فیلم و نحوه تماشای آن با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۸۲۱۱۱۶(آقای صوفی)  تماس حاصل کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =