مهرواره «نجات آب، نجات زندگی» در کانون البرز برگزار شد

مهرواره فرهنگی، هنری«نجات آب، نجات زندگی» به منظورآموزش غیر مستقیم مصرف بهینه آب به کودکان ونوجوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز، این مهرواره به همت واحد آموزش و پزوهش کانون البرز  و در راستای اجرای سیاست های کلی کانون بر مبنای آموزش مصرف صحیح آب با استفاده از شیوه های جذاب و خلاق، و با مشارکت رابطان آب و اعضای همیار آب مراکز کانون استان،  تدارک دیده و اجرا شد.

در ابتدای این مراسم، محمد رضا اوجاقی، عضو نوجوان مرکز مجتمع،آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کرد.

در ادامه کلیپ سرود جمهوری اسلامی ایران  پخش شد.

زهراجام بر سنگ، عضو نوجوان مرکز مجتمع در بخش بعدی برنامه برای حضار قصه‌گویی کرد.

اجرای زنده موسیقی توسط نوجوانان دختر مرکز مجتمع بخش بعدی برنامه بود.

اجرای سرود«یک قطره ی آب»، توسط اعضا مرکز شماره ۲ کانون کرج ، دیگر برنامه اجرایی بود، سپس استنداپ  «امیر حسین نوری» عضو نوجوان مرکز مجتمع، با موضوع «آب» اجرا شد.

اجرای مسابقه نمایشی طنز توسط اعضا کودک مرکز شماره ۴ کانون کرج و معرفی کتاب «چرا باید در مصرف آب صرفه‌جویی کنیم»در قالب کلیپ توسط محیا میلانی نژاد، اجرای نمایش عروسکی توسط اعضا ارشد مرکز شماره ۳ کانون کرج و پخش انمیمیشن  ساخته شده توسط اعضا مجتمع به کارگردانی «شایان اصلی» از دیگر برنامه ها ی این نشست بود.

در این مراسم همچنین از «ماهور علیا»، عضو کودک مرکز مجتمع کرج که توانسته بود در سال ۲۰۱۸ در چهل و ششمین دوره مسابقه بین‌المللی هنرهای زیبای« لیدیسیه چک» ، با عنوان «آب، باارزش‌تر از طلا»، دیپلم افتخار کسب کند، با اهدا لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد؛ لوح تقدیری نیز به «خدیجه میرزایی» مربی راهنمای این عضو اهدا شد.

امضای پیمان نامه «مصرف بهینه آب»

درپایان این مهرواره نیز شرکت کنندگان ، پیمان نامه «مصرف بهینه آب » را امضا کرده و متعهد شدند که ضمن رعایت مصرف بهینه آب از این مایه حیاتی صیانت کرده و آن را به درستی به آیندگان تحویل دهند.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر سرپرست کانون البرز و جمعی از مسوولان و کارشناسان کانون، دکتر محمد رضا فرزانه، مشاور رییس دانشکده محیط زیست و مدیر طرح «صیانت از منابع آب»و هیئت همراه نیز در کنار والدین و اعضا و مربیان رابط آب حضور داشتند و اجرای این برنامه را محمد امین اکرمی در قالب عروسک قطره و مهدی قنبر سرایی، از اعضا مرکز مجتمع کرج،  بر عهده داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =