کارگاه‌های «مهارت‌های مثبت اندیشی ‌» و «قصه‌گویی» در بوستان «فاتح»کرج برگزارشد

والدین کودکان ونوجوانان کرجی با حضور در بوستان فاتح، در کارگاه‌های ویژه «مهارت‌های زندگی»و «قصه گویی» شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز،پویش ملی فصل گرم کتاب که یک پویش ملی است از ۱۴ تیر ماه در البرز برگزار شده و هر هفته پنج‌شنبه در یکی از بوستان‌های استان، میزبان کودکان ونوجوانان خواهد بود و فعالیت‌های شاد و جذابی را در حوزه «کتاب و کتاب‌خوانی» برای کودکان ونوجوانان، اجرا می کند.

در چهارمین روز این پویش نیز بوستان فاتح کرج، واقع در بلوار جمهوری، میزبان علاقه‌مندان به فعالیت‌های کانون بود و فعالیت‌های متنوعی مانند کارگاه های قصه‌گویی، نقاشی، کتاب‌خوانی، نمایش خلاق و عروسکی، نمایش فیلم و بازی ویژه کودکان ونوجوانان اجرا شد.

کارگاه «مهارت های مثبت اندیشی»

طاهره گرمسیری، کارشناس فرهنگی کانون استان البرز،  که چندی پیش کارگاه آموزشی «مهارت‌های مثبت اندیشی » را گذرانده بود، در این ویژه برنامه کارگاهی را برای والدین برگزار و ضمن معرفی این طرح، در خصوص اهداف کلی کانون در خصوص آموزش «مهارت‌های زندگی» به کودکان و نوجوانان و لزوم رشد مهارت‌هایی چون «همدلی»، سخن گفته و در خصوص «تقویت ارتباط بین فردی»، «مسئولیت پذیری» و «تقویت احترام و اعتماد» برای حاضران سخن گفت.

کارگاه «قصه ‌گویی»

گرمسیری، کارشناس فرهنگی استان در بخش دیگری از این برنامه، با اجرای  قصه گویی برای والدین، در خصوص قصه و اهداف تربیتی آن سخن گفته و به معرفی نقش کانون در زمینه ترویج قصه و قصه‌گویی در بین تمام افراد جامعه و برگزاری «بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه گویی» پرداخت.

گفتنی است این پویش با اجرای فعاالیت‌های متنوع هر هفته در یکی از مناظق استان برگزار خواهد شد ، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع از جدول زمانبندی این برنامه با شماره ۳۲۸۲۰۹۰۹ تماس حاصل نمایند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =