امضای تفاهم‌نامه همکاری کانون فارس و سازمان فضای مجازی سراج

در راستای توسعه فعالیت‌های فضای مجازی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس با رویکرد آموزش فعالین مجازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و تولید و توزیع محتوای فاخر، تفاهم‌نامه همکاری کانون فارس و سازمان فضای مجازی سراج امضا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان فارس، موضوع این تفاهم‌نامه تعریف و اجرای برنامه‌های مشترک با استفاده از ظرفیت طرفین جهت برگزاری دوره، سمینار و کارگاه‌های آموزشی تخصصی با موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تولید و توزیع محتوا و تربیت نیروی فعال فرهنگی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان فارس است.

بر اساس این تفاهم‌نامه، کانون فارس با استفاده مؤثر از ظرفیت‌های مراکز تخصصی سازمان سراج جهت تولید محتوای پروژه‌های فناوری اطلاعات کانون استان فارس و ایجاد بستر لازم جهت ارائه‌ی خدمات آموزشی و فرهنگی کانون استان برابر تفاهم و استفاده مؤثر از ظرفیت‌های مرکز استانی سراج در موضوع آسیب‌شناسی در فضای تولید و تبادل اطلاعات گام برمی‌دارد.

مرکز استانی سراج نیز با پوشش رسانه‌ای اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی، فعالیت‌های کانون فارس را با استفاده از ظرفیت‌ها انجام می‌دهد؛ همچنین به ارائه خدمت در موضوع آسیب‌شناسی در فضای تولید و تبادل اطلاعات به کانون ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های آموزشی فرهنگی سازمان سراج در سطح کشور را در اختیار کانون می‌گذارد. حمایت مادی و معنوی از پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی کانون با موضوع سواد فضای مجازی و ارائه خدمات مؤثر در حوزه فضای مجازی و فناوری اطلاعات در راستای اهداف کارگروه فضای مجازی کانون فارس بخشی از تعهدات مرکز استانی سراج است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =