حضور رییس آموزش و پرورش در کارگاه قصه‌گویی مرکز فرهنگی‌هنری نیمروز(سیستان و بلوچستان)

رییس آموزش و پرورش نیمروز: کانون پرورش فکری یک نهاد مهم است که با پرورش خلاقیت‌های مخاطبان نقش بسیار مهمی در رشد استعدادهای کودکان و نوجوانان این مرز و بوم دارد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، کارگاه قصه‌گویی مرکز فرهنگی‌هنری نیمروز با حضور رییس آموزش و پرورش این شهر برگزار شد.

در بخشی از این کارگاه رییس آموزش و پرورش نیمروز در جمع اعضا حاضر شد و مربیان و اعضا شیوه‌نامه‌ی قصه‌گویی را برای وی توضیح دادند.

عباش شیخی‌کبیر، که پس از دیدن توان‌مندی اعضا در شاهنامه‌خوانی، شعرخوانی و قصه‌گویی خوشحال شده‌بود، گفت: کانون یک بال برای آموزش و پرورش است که کمک می‌کند کودکان و نوجوانان در جنبه‌های مختلف رشد کنند.

وی در ادامه افزود: کانون یک نهاد مهم است که با پرورش خلاقیت‌های مخاطبان نقش بسیار مهمی در رشد استعدادهای کودکان و نوجوانان این مرز و بوم دارد.

شیخی‌کبیر سپس با اشاره به اهمیت قصه‌گویی در تربیت و آموزش کودکان به اعضا قول داد دیگران را برای شرکت در جشنواره‌ی قصه‌گویی تشویق کند.

رییس آموزش و پرورش نیمروز در پایان با تشکر از همه‌ی مربیان کانون از آنان خواست فعالیت‌های خود را در سطح مدرسه‌ها گسترش دهند تا حضور دانش‌آموزان در مراکز کانون بیشتر شود و توانایی آنان افزایش یابد.

قابل ذکر است با توجه به فرارسیدن روزهای ثبت نام و شرکت در بیست‌ودومین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی مربیان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای حضور موثر اعضا و دیگر علاقه‌مندان در این جشنواره، فعالیت‌های گوناگونی انجام می‌دهند که از آن جمله می‌توان به برگزاری کارگاه‌های قصه‌گویی اشاره کرد.

در همین راستا مربیان مرکز نیمروز نیز با برگزاری کارگاهی، اعضا را برای جشنواره آماده و گزینش واژه‌های مناسب و اهمیت آن در تاثیرگذاری بر مخاطبان و چگونگی انتقال مفاهیم به آنان را  بیان کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =