جشنواره قصه گویی در ساری برگزار می شود/ تمدید مهلت ارسال

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران با اعلام تمدید زمان ارسال آثار در بخش صحنه‌ای و بین‌الملل جشنواره قصه‌گویی، از برگزاری جشنواره استانی قصه گویی در ساری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، بیست و دومین  جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در حالی برگزار خواهد شد که امسال این دوره از جشنواره در دو بخش قصه‌گویی صحنه‌ای و ۹۰ ثانیه‌ای آذر ۱۳۹۸ برگزار می‌شود و بر همین اساس، بخش کتاب‌خانه‌ای، استانی،منطقه‌ای و کشوری نیز پیش از این تاریخ برگزار خواهد شد تا برگزیدگان آن در بخش  ملی و بین‌المللی به رقابت بپردازند.

محمد علی یزدان شناس با اعلام این‌که مرحله کتاب‌خانه‌ای جشن قصه در مراکز فرهنگی هنری کانون مازندران برگزار شد، بیان داشت: مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی 17 و 18 مهر هم‌زمان با هفته ملی کودک در ساری برگزار خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران از تمدید ارسال آثار جشنواره قصه‌گویی نیز خبر داد و اظهار داشت: به دلیل درخواست‌های پی‌درپی و استقبال گسترده علاقه‌مندان شرکت در جشنواره، مهلت ارسال آثار در بخش صحنه‌ای و بین‌الملل تا ۲۴ شهریور تمدید شد.

یزدان شناس افزود: مهلت ارسال آثار در بخش قصه ۹۰ ثانیه، شامل بخش‌های قصه زندگی من، قصه‌های شهر من،‌ قصه خبرنگاران، قصه‌های مدرسان و زبان‌آموزان کانون زبان ایران همچنان تا ۱۰ مهر سال جاری باقی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می توانند به نشانی ساری، بلوار امیرمازندرانی، خیابان رودکی( شهبند ) جنب بوستان سنگ کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران – دبیرخانه جشنواره با شماره 33608565-33608566-33608567  و یا به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =