شادی هدیه کانون به کودکان مناطق محروم روستایی بخش سوسن

کانون پرورش فکری استان خوزستان با توزیع بسته‌های فرهنگی، شادی هفته ملی کودک را به کودکان روستاهای محروم بخش سوسن هدیه کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، هم‌زمان با برگزاری برنامه‌های هفته ملی کودک در سراسر استان، سفیران فرهنگی کانون با سفر به مناطق محروم و صعب‌العبور روستایی با اهدا بسته‌های فرهنگی، شادی این هفته را با کودکان این مناطق تقسیم کردند.

بر اساس این گزارش، مهدی زدوار یکی از سفیران فرهنگی کانون در بخش سوسن شهرستان ایذه با سفر به روستاهای صعب‌العبور «پُلم»، «دره بنه‌ها»، «سر تو را» و «بَره دِه» که با استفاده از چهارپایان صورت گرفت؛ بسته‌های فرهنگی کانون پرورش فکری را به کودکان این چهار روستا اهدا کرد.

برنامه‌های هفته ملی کودک 13 مهرماه 1398 با شعار «آینده را باید ساخت» با رونمایی از سردیس محمدطاها اقدامی، شهید خردسال حادثه تروریستی اهواز در این شهر آغاز شده است.

54 مرکز ثابت و 6 کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در 30 شهر استان خوزستان در این ایام با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و مذهبی میزبان کودکان و نوجوانان هستند و این هفته را گرامی خواهند داشت.

برنامه‌های این هفته با توجه به نزدیک بودن به اربعین حسینی و آشنا کردن کودکان با آموزه‌های دینی، با رویکردی عاشورایی برگزار خواهند شد.

گفتنی است: برنامه‌های بسیار خوبی با همکاری ارگان‌های مختلف ازجمله بهزیستی، ورزش و جوانان، شهرداری اهواز و محیط‌زیست، جمعیت هلال‌احمر، بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته امداد امام خمینی، معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز، آموزش و پرورش و نهاد کتابخانه‌های عمومی در سراسر استان برای کودکان تدارک دیده شده است و هم‌زمان با این هفته در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =