کودکان  را با مهارت‌های زندگی  آشنا کنیم

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، درآیین گرامی‌داشت هفته ملی کودک  با تاکید بر اینکه کودکان می بایست کودکی کنند، گفت: کودکان باید مهارت درست زندگی کردن را بیاموزند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، محمدعلی یزدان شناس در آیین گرامی‌داشتن هفته ملی کودک که صبح امروز با حضور معاون استاندارمازندران، مدیر کل امور اجتماعی استانداری، مسوولان دستگاه‌های اجرایی و کودکان و خانواده‌ها با افتتاح نمایشگاه هفته ملی کودک برگزار شد، اظهار کرد: بچه های ما بزرگترین طبقه جامعه محسوب می شوند؛ باید برنامه ریزی درستی برای آینده فرزندان جامعه داشته باشیم.

او داشتن جامعه‌ سالم، برنامه ریزی و توجه موثر مسوولان و خانواده‌ها در حوزه کودک ونوجوان دانست و  با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و تربیت نسل جدید جامعه، افزود: بچه هایی که برای آینده ساخته می شوند، می بایست درک درستی از نیازهای فرزندانمان داشته باشیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و جوانان مازندران، شادی را حق کودکان جامعه دانست و گفت: باید شادی را به کودکان هدیه دهیم؛ کودکان باید با کودکی کردن مهارت درست زندگی کردن را بیاموزند.

این مسوول با بیان اینکه شعار ما در کانون خوب زندگی کردن است، تصریح کرد: امروز جامعه ما مرهون تربیت کودکان دیروز است.

یزدان شناس، افزود: کودکان باید بیاموزند که منافع عموم را بر منافع  شخصی ترجیح دهند، هم اندیشی داشته باشند و برای آینده سالم خود و جامعه، دانش و مهارت کسب نمایند.  

وی با اشاره به برگزاری 120 عنوان برنامه در هفته ملی کودک در سراسر مازندران، از برگزاری مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در روزهای 17 و 18 در سینما کانون ساری خبر داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =