برگزیدگان جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مشهد اعلام شدند

اسامی پنج برگزیده نهایی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه ۴ کشور در مراسم اختتامیه این جشنواره در مشهد اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی، در مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی منطقه ۴ کشور که عصر چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در تالار شهر مشهد برگزار شد، ۵ برگزیده راه یافته به بخش ملی این جشنواره مشخص شدند.

رضا بابک، عباس جهانگیریان و علی خانجانی داوران این جشنواره با ارزیابی قصه ۳۰ قصه‌گو از استان های خراسان‌رضوی، خراسان جنوبی، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در مدت ۲ روز برگزیدگان راه یافته به مرحله ملی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی را تعیین کردند.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

*قصه‌گوی قصه «مهره مار»، خانم نر گس فضلی اول از استان خراسان رضوی.

*قصه‌گوی قصه «سوپ هویج»، خانم مریم دیندار ازاستان کرمان.

*قصه‌گوی قصه «آرزوی بزرگ»، خانم فاطمه غفاری سروستانی از استان هرمزگان.

*قصه‌گوی قصه «ابر کوچولو»، خانم الهام اسکندری از استان هرمزگان.

*قصه‌گوی قصه «حاکم نادان و دزد بدجنس»، خانم زهرا دهستانی از استان یزد.

همچنین ۶ قصه‌گو نیز شایسته تقدیر شناخته شدند که اسامی آن ها به ترتیب حروف الفبای استان‌ها به شرح زیر است:

*ضمن تشکر از تلاش هنرمندانه آقای سید مهدی اسحاقی، لوح تقدیر اهدا می شود به قصه گوی‌قصه مارگیر و اژدها، خانم سیده ملیحه قریشی زادگان از استان خراسان‌جنوبی.

*ضمن تشکر از تلاش هنرمندانه خانم نسرین نامور، لوح تقدیر اهدا می‌شود به قصه‌گوی قصه «هر چه ملنچی» آقای محمود خرقانی از استان خراسان‌رضوی.

*ضمن تشکر از تلاش هنرمندانه خانم آرزو افشاری، لوح تقدیر اهدا می‌شود به قصه‌گوی قصه «بزلنگی» خانم ملیحه طوفانی از سیستان و بلوچستان.

*لوح تقدیر اهدا می شود به قصه‌گوی قصه «پیچک های کویر» خانم شبنم سیدی از استان کرمان.

*ضمن تشکر از تلاش هنرمندانه خانم آناهیتا محلفی و سرکار خانم شادی آزاد بشمنی، لوح تقدیر اهدا می‌شود به قصه گوی قصه «بی بی گل و بی بی صورت» خانم زهرا سلامتی هرمزی از استان هرمزگان.

*ضمن تشکر از تلاش هنرمندانه خانم مهدیه کشوری مقدم، لوح تقدیر اهدا می شود به قصه‌گوی قصه «سرکه ایسوندن اوصول مخواد» خانم طاهره حاجی حسنی از استان یزد

در بخش قصه‌گویی ۹۰ ثانیه ای با موضوع «شهر من مشهد» ۶ نفر برگزیده شدند. اسامی آن ها به شرح زیر است:

*طیبه ثابت خبرنگار روزنامه شهرآرا

*محمدرضا نواب کامل

*آرمین مرگان

*مهدیه سادات حسینی

*حلما حاجی محمدی فریمان

*نجمه کمالی شهری

بخش دفاع مقدس نیز سه برگزیده داشت که اسامی آن ها به شرح زیر است:

*سیدمصطفی میر شجاع عنبرانی

*مهدی حیدری

*هاشم افشاریان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =