راه‌یابی مقاله مربی کانون لرستان به مرحله پایانی بخش علمی جشنواره قصه‌گویی

سیدمحسن حسینی مربی کانون پرورش فکری لرستان توانست جز هشت برگزیده ی بخش علمی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای حضور در مرحله پایانی جشنواره شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون، سیدمحسن حسینی مربی ادبی کانون لرستان با مقاله «ابزاری دوسویه برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه»، توانست جز هشت نفر برگزیده ی بخش علمی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شود.
براساس این گزارش: ۱۷۵ اثر در این دوره از جشنواره به دبیرخانه ارسال شده بود، از بین این آثار ۱۱۴ عنوان مقاله کیفیت لازم را برای داوری داشت که پس از بررسی‌ از سوی هیات داوران، ۵۵ مقاله به مرحله دوم راه یافت. در مرحله پایانی نیز از این تعداد هشت عنوان مقاله انتخاب شدو قرار است این هشت مقاله‌ی برتر در نشریه علمی تخصصی «پژوهش در ادبیات کودک و نوجوان» دانشگاه شهید بهشتی به چاپ خواهد برسد.
گفتنی است: کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان با ارسال 14 مقاله دراین جشنواره شرکت کرد.
لازم به توضیح است: در آخرین مرحله داوری، سه اثر برگزیده خواهد شدکه روز دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۸ هم‌زمان با ویژه‌برنامه هفته پژوهش از آنان قدردانی می‌شود و صاحبان این آثار به ارائه مقاله‌های خود می‌پردازند.
این درحالی است که: مریم جلالی دبیر علمی جشنواره، حسن ذوالفقاری عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و مریم شریف‌نسب عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، به عنوان هیات داوران بخش علمی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری آثار این بخش را مورد بررسی و داوری قرار دادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =