کد خبر: 293726
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
چهارمین نشست انجمن عکاسی کانون خوزستان در اهواز برگزار شد

چهارمین نشست انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان «روزنه» در اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، چهارمین نشست انجمن عکاسی روزنه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آذر ۱۳۹۸ با حضور مدیرکل کانون خوزستان، مهران شکر، مدرس عکاسی، ۱۲ عضو نوجوان مراکز کانون شماره ۲ و ۵ اهواز و جمعی از مربیان کانون در سالن کتابخانه مرکز فرهنگی هنری کانون شماره ۵ اهواز برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهران شکر مدرس عکاسی نوجوانان عضو انجمن روزنه را با نقاط طلایی در یک عکس و نحوه کادربندی آشنا کرد.

وی در بخش دیگر این نشست به تشریح ساختمان دوربین دیجیتال، انواع لنزها و نحوه به‌کارگیری آن در عکاسی پرداخت و توضیحاتی پیرامون ویژگی‌های یک عکس خوب، را به نوجوانان ارائه کرد.

انجمن‌های هنری کانون خوزستان به همت مرکز آفرینش‌های هنری این نهاد فرهنگی و مراکز فرهنگی هنری کانون ویژه‌ی اعضا نوجوان راه‌اندازی شده است.

کانون با راه‌اندازی این انجمن‌های تخصصی در مراکز فرهنگی هنری خود به دنبال کشف، پرورش، معرفی خلاقیت و استعداد نوجوانان فعال و معرفی چهره‌های کانونی به جامعه است.

گفتنی است: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان خوزستان سه انجمن تخصصی هنری راه‌اندازی کرده است که این انجمن‌ها حداکثر هر 45 روز یک‌بار تشکیل جلسه می‌دهند و اعضا با مباحث مختلف در زمینه فعالیت‌های هنری به تبادل تجربه می‌پردازند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =