آثار انیمیشن نازنین سبحان‌سربندی نمایش داده می‌شود

انجمن سینمایی فیلم‌سازان انیمیشن ایران(آسیفا) با همکاری امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اقدام به نمایش آثار انیمیشن نازنین سبحان‌سربندی کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، برنامه نمایش و نشست پرسش و پاسخ در مورد آثار انیمیشنی نازنین سبحان‌سربندی با همکاری‌ آسیفا ایران و امور سینمایی کانون روز پنج‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ در خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

در این برنامه که ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد، انیمیشن‌های کوتاه «قالی»، «اتحاد»، «نشانی»، «صفر»، «ماه مهربان»، «سایه‌ای که نور شد» و «باد دوچرخه سوار» نمایش داده و سپس نشست و بررسی با حضور کارگردان برگزار خواهد شد.

نازنین سبحان‌سربندی در زمره اولین هنرمندانی بوده است که به مرکز سینمایی کانون پیوسته‌ است، نه تنها در تولید انیمیشن‌هایی به کارگردانی نورالدین زرین‌کلک، علی‌اکبر صادقی و نفیسه ریاحی به‌عنوان انیماتور همکاری داشته است، بلکه چندین اثر انیمیشن کوتاه را نیز خود نویسندگی و کارگردانی کرده است.

حضور در این جلسه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

یادآوری می‌شود علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند روز پنج‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵ به سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان واقع در پارک هنرمندان مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =