پودمان آموزشی «فعالیت‌های علمی کودکان و نوجوانان» در اهواز برگزار شد

پودمان آموزشی «فعالیت‌های علمی کودکان و نوجوانان» با تأکید بر فعالیت نجوم به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در شهرستان اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، پودمان آموزشی پودمان آموزشی «فعالیت‌های علمی کودکان و نوجوانان - نجوم» ویژه مربیان و مسئولین مراکز کانون خوزستان که با تلاش واحد کارشناسی آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از 17 آذرماه 1398 در اهواز آغاز شده بود پس از چهار ‌روز برگزاری به کار خود پایان داد.

مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک اهواز میزبان این پودمان آموزشی بود که در آن 57 نفر از مربیان و مسئولین مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان شرکت کردند.

سید حسین امیدیانی مدرس کیهان‌شناسی و دانش‌آموخته دکتری فیزیک هسته‌ای، مدرس پودمان آموزشی «فعالیت‌های علمی کودکان و نوجوانان - نجوم» بود که در این دو دوره‌ی 16 ساعته با نمایش فیلم‌های مستند در زمینه کیهان‌شناسی، مربیان کانون را با زمین، خورشید، ماه، ستاره‌ها، سیاه‌چاله‌ها، مرگ ستارگان، ستاره نوترونی، کوتوله سفید، سیارات مشابه و ... آشنا کرد.

شرکت‌کنندگان در این پودمان آموزشی در یک فعالیت علمی از مرکز نجوم پژوهش سرای غدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، شرکت‌کنندگان در این پودمان آموزشی در صورت قبولی در امتحان پایان دوره از سوی مرکز آموزش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدرک معتبر دریافت خواهند کرد.

گفتنی است: اولین پودمان آموزشی «فعالیت‌های علمی کودکان و نوجوانان - نجوم» 17 تا 18 آذرماه 1398 ویژه‌ی مربیان و دومین پودمان 19 تا 20 آذرماه 1398 ویژه مسئولین مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اهواز برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =