شروع برنامه های هفته پژوهش در مراکزکانون لرستان

ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان با شعار«آینده‌ساختنی است»، از ۲۵ تا ۳۰ آذر۱۳۹۸ در مراکز فرهنگی هنری سراسر استان برگزارمی‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان لرستان، محمدجواد محمدی مدیرکل کانون استان لرستان گفت: از ۲۵ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش درمراکزفرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان با شعار«آینده‌ساختنی است» برگزارمی‌شود.
محمدی افزود: پژوهش یکی از اساسی‌ترین نیازها برای رسیدن به پیشرفت است و توسعه و ترویج فرهنگ پژوهش و ایجاد بسترهای مناسب برای تقویت سازوکارهای گسترش این فعالیت در مراکز در دستورکار ما دراستان قرار دارد.
مدیر کل کانون لرستان اضافه کرد: برنامه های متنوعی دراین هفته پیش بینی شده است که می توان به برپایی نمایشگاه هایی از گیاهان دارویی، نمایشگاهی از کتابها ومقاله های علمی وپژوهشی برگزاری نشست های تخصصی با دعوت از اساتید دانشگاه، برگزاری کارگاه های آموزشی، بازدید از مراکز پژوهشی وتحقیق وپژوهش در قالب بازی وسرگرمی و... از جمله برنامه های این هفته در مراکز است.
وی با اشاره به استقبال خوب نوجوانان از فعالیت‌های پژوهشی کانون پرورش فکری و موفقیت اعضا و مربیان گفت: تجلیل از اعضا ومربیان پژوهشگر از دیگر برنامه‌هایی است که در دستور کار قراردارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =