کد خبر: 294165
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
نخستین مهرواره سرود «آفرینش» در خوزستان برگزار می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از برگزاری مرحله استانی نخستین مهرواره‌ سراسری سرود «آفرینش» با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» در اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، وحید کیانی با اعلام این خبر گفت: مرحله استانی نخستین مهرواره‌ سراسری سرود «آفرینش» با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» سوم و چهارم دی‌ماه 1398 در مجتمع فرهنگی هنری کانون شهرستان اهواز برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مهرواره که با شعار «آینده ساختنی است» برگزار می‌شود، 12 گروه از شهرهای مختلف استان در بخش «سرود نمایش» با هم به رقابت می‌کنند تا از این میان آنان سه گروه به‌عنوان برگزیدگان استانی، انتخاب و به اداره کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون جهت حضور در مرحله کشوری معرفی شوند.

کیانی توضیح داد: پس از آن، آثار برگزیده مهرواره‌های استانی سراسر کشور به دبیرخانه مرکزی این رویداد ارسال و از سوی هیئت‌داوران بررسی می‌شود و در پایان هفت گروه برگزیده پایانی وارد مرحله کشوری خواهند شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هدف از برگزاری این مهرواره را تقویت توانمندی کارگروهی و مشارکتی و افزایش نشاط و همدلی بین اعضا برشمرد و عنوان کرد: شناسایی و پرورش استعداد و شکوفایی خلاقیت و مهارت افزایی و پایدارسازی اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون دیگر اهداف برگزاری این مهرواره است.

گفتنی است: مرحله کشوری «مهرواره سرود» کانون از ۱۴ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ با میزبانی استان گیلان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =