آثار پیشکسوتان عرصه پویانمایی در کانون مرور می‌شود

آثار نورالدین زرین کلک، مرتضی ممیز، آراپیک باغداساریان، پرویز نادری و سودابه آگاه روز یک‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، موزه ملی هنر و ادبیات کودک در سلسله نمایش‌هایی طی پنج هفته، آثار پیشکسوتان عرصه پویانمایی از ابتدای دهه ۵۰ تاکنون را در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمایش می‌دهد.

بر اساس این خبر، آثار نورالدین زرین‌کلک، مرتضی ممیز، آراپیک باغداساریان، پرویز نادری و سودابه آگاه در بعدازظهر روز یک‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ در سالن نمایش موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب به نمایش درمی‌آید.

یادآوری می‌شود انیمیشن‌های «ابر قدرت‌ها»، «اتل متل توتوله» و «چشم تنگ دنیادار» از نورالدین زرین‌کلک، «آنکه خیال بافت، آنکه عمل کرد» از مرتضی ممیز، «وزنه‌بردار» از آراپیک باغداساریان، «استقلال»، «سیب» و «مرد و ابر» از پرویز نادری و «دایره» از سودابه آگاه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ نمایش داده می‌شوند.

این آثار پویانمایی روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن نیز در همین ساعت بازبخش می‌شود.

حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است و حضور گروهی در صورت هماهنگی با موزه میسر است. برنامه مرور تولیدات پویانمایی در طبقه زیر همکف مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در سالن نمایش موزه کودک برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =