کد خبر: 295620
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
بازدید 215
حضور مدیرکل‌ دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری کانون در البرز

سجاد رشیدی‌پور مدیرکل‌ دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری کانون از واحد فناوری اطلاعات البرز و سامانه جامع مدیریت عملکرد در مراکز  بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون البرز، سجاد رشیدی پور، مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات کانون به همراه روزبه امیری‌فر رییس کارگروه راهبردی برنامه‌های آموزشی، در کانون استان البرز حضور یافته و ضمن ارایه گزارشی از امکانات و مشکلات این حوزه در استان، به بررسی راه‌کارهایی جهت رفع اشکلات موجود پرداخت.

وی در جلسه ای با حضور مدیرکل، معاون و کارشناس فناوری اطلاعات کانون البرز، توضیحاتی در مورد امور زیربنایی، تهیه سرور و سایر تجهیزات اداره در حال تاسیس و نیز امکانات جدید نرم‌افزاری در حوزه‌ی مدیریت عملکرد مراکز البرز و پورتال اختصاصی استان‌ها ارایه کرد.

قاسم سلیمانی مدیرکل کانون البرز نیز در این جلسه، ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از حضور مدیرکل و همکاران واحد فناوری در خصوص لزوم  تامین منابع و تعیین چشم انداز آتی فناوری استان، نکاتی را مطرح کرد.

گفتنی است رشیدی‌پور قبل از برگزاری این جلسه، از مراکز مجتمع کانون البرز، شماره ۲ و شماره۳ کانون کرج و سامانه جامع مدیریت عملکرد مراکز، که حدود ۵ ماه است به صورت آزمایشی در این استان راه‌اندازی شده، بازدید کرده و نظرات مربیان مراکز را در خصوص نقاط قوت و ضعف این سامانه جویا شد.

بازدید از پروژه در حال ساخت کانون البرز که قرار است کاربری اداری و کتابخانه‌ای داشته باشد نیز از جمله برنامه‌های حضور یک‌روزه‌ی مدیرکل فناوری اطلاعات و تحول اداری کانون در البرز بود. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =