کد خبر: 297346
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
آغاز فعالیت های مراکز کانون لرستان

بااعلام مسئولین کانون، مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان از روز شنبه دهم خرداد بدون حضور اعضا بازگشایی می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون لرستان، مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان از روز شنبه دهم خرداد بدون حضور اعضا بازگشایی می شوند.
مدیرکل کانون لرستان گفت : با اعلام رسمی دولت مبنی بر بازگشایی رسمی ادارات دولتی، وهماهنگی با معاونت فرهنگی کانون، مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان از روز شنبه دهم خرداد به صورت رسمی و بر اساس ساعت کاری رسمی، بدون حضور اعضا و یا ثبت نام حضوری بازگشایی می شوند
محمدجوادمحمدی افزود: با شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مراکزازاسفند ۹۸، مربیان کانون هم زمان با حرکت جهادی پیک امید همراه شدند وبا شرکت این عزیزان در فراخوان ها، مسابقه های مختلف، ارتباط با اعضا در فضای مجازی دنبال شد وبا استقبال خوب خانواده ها انسجام بیشتری پیدا کرد و فعالیت‌های مجازی به صورت مستمربه اجرا در آمد.
وی اضافه کرد:  با اطلاع رسانی که در هفته گذشته انجام شد، همه مراکز کانون سراسر استان، ضدعونی شده و آماده حضور همکاران در روز شنبه شدند.
محمدی در پایان اظهار داشت: 26مرکز ثابت، سیار و پستی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در سراسر استان به کودکان ونوجوانان لرستانی خدمات فرهنگی، ادبی و هنری ارائه می دهند که باشوع کرونا و خانه نشینی کودکان ونوجوانان این فعالیت ها تا زمان رفتن کرونا و بازگشت به حالت عادی به صورت مجازی انجام می گیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =