کد خبر: 297489
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
درخشش اعضا و مربیان کانون خوزستان در مهرواره کشوری نیایش

اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در ششمین مهرواره کشوری نیایش خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، در بخش نشریه دیواری، 8 تا 12 سال ششمین مهرواره کشوری نیایش، نیاز شکری نسب، زهرا حقیقت و نازنین زکی پور هر سه از مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک بهبهان رتبه برتر را کسب کردند.

همچنین در این بخش در گروه سنی 8 تا 12 سال، حسین رضایی مزارعی، امیرحسین حق‌پرست و امیررضا مبرمی هر سه از مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک بهبهان و در گروه سنی 13 تا 18 سال، محمدحسین امیری مجد و علیرضا مرادی مخصوص از مرکز فرهنگی هنری کانون بندر امام شایسته تقدیر شدند.

در بخش کاردستی مربیان نیز محمد محسنی زاده نیروی خدمات مرکز فرهنگی هنری کانون شماره دو بهبهان به‌عنوان نفر برگزیده معرفی شد.

زبیده میر دریکوند عضو مرکز فرهنگی هنری کانون شماره 4 اندیمشک نیز در بخش کتاب سازی 8 تا 12 سال ششمین مهرواره کشوری نیایش رتبه برگزیده را به دست آورد و میریم یزدانی و زهرا دهقان دو عضو مرکز فرهنگی هنری کانون شماره 2 اهواز در همین بخش در گروه سنی 13 تا 18 سال شایسته تقدیر شدند.

غزل میری دیگر عضو کانون استان خوزستان در مرکز فرهنگی هنری کانون شماره 5 اندیمشک در بخش خوشنویسی، 8 تا 12 سال ششمین مهرواره کشوری نیایش رتبه برگزیده را به دست آورد.

در بخش نقاشی، 8 تا 12 سال و 13 تا 18 سال این مهرواره نیز به ترتیب راحله غیبی نمی از مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک اندیمشک و مریم یزدانی از کانون شماره 2 اهواز رتبه برگزیده را کسب کردند.

در این بخش و گروه سنی 13 تا 18 نیز سارا ریاحی عضو مرکز فرهنگی هنری کانون شماره 4 دزفول شایسته تقدیر شناخته شد.

زهره فرازمند مربی هنری کانون شهرستان باغملک در بخش نقاشی و زهره زبیدی مربی آزاد کانون شهرستان ماهشهر در بخش خوشنویسی شایسته تقدیر شدند.

محمدامین عامری فلیحی عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ملاثانی نیز در بخش عکاسی گروه سنی 13 تا 18 سال، رتبه برگزیده کشوری را به دست آورد.

در بخش شعر نوجوان ششمین مهرواره کشوری نیایش نیز اثر فریماه عادله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک اهواز شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش متن ادبی و داستان کودک این مهرواره کشوری نیز به ترتیب اثر امیرحسین پایی زاده عضو مجتمع فرهنگی هنری کانون شهرستان اهواز و اثر زهرا رضایی عضو مرکز فرهنگی هنری کانون گتوند شایسته تقدیر معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، اثر ادبی آسیه رحمتی مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 4 اندیمشک نیز در بخش داستان مربیان ششمین مهرواره کشوری نیایش رتبه برگزیده را کسب کرد.

در این بخش همچنین اثر طیبه پور بصیری مربی ادبی مراکز کانون مجتمع و شماره 2 اهواز شایسته تقدیر شناخته شد.

این مهرواره در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی برای مخاطبین ۸ تا ۱۸ سال و همچنین، ویژه مربیان کانون پرورش فکری برگزار شد.

در بخش فرهنگی این مهرواره، تحقیق و پژوهش، کتاب‌سازی، کاردستی، نشریه دیواری و...، در بخش هنری، نقاشی، خوش‌نویسی، عکاسی، سفال، پویانمایی، فیلم کوتاه و... و در بخش ادبی نیز؛ شعر، داستان، نثر ادبی و... به‌عنوان موضوع‌های این مهرواره اعلام شده‌ بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =