مدیر کانون زبان استان مازندران معارفه شد

با حضور رییس‌ کانون زبان ایران، آیین تودیع و معارفه مدیر کانون زبان استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران، این مراسم با حضور مصطفی مومنی رییس کانون زبان ایران، رضا لیاقی‌مشاور رییس‌ کانون زبان در امور استان‌ها، محمدعلی یزدان شناس مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران، محمد صفری مدیر حراست کانون زبان، دیگر مسوولان استانی و هم‌چنین مسوولان مراکز آموزشی زبان در بابل برگزار شد.


رییس کانون زبان ایران در این آیین از مازندران به عنوان استانی مهم و فعال در حوزه زبان یاد کرد و افزود: با توجه به کثرت مراکز آموزشی و زبان آموز در مازندران، استان جزو 3 استان برتر کشور محسوب می شود.
مصطفی مومنی با تقدیر از اقدامات و خدمات انجام شده در دوره مدیریت سید مرتضی آصفی به خصوص در معرفی کانون زبان در فضای مجازی و حمایت مدیر کل کانون پرورش فکری در این خصوص بر اهمیت و ضرورت فضای مجازی تاکید کرد و اظهار داشت: سیاست امروز کانون زبان حضور موثر و کار آمد کانون زبان در فضای مجازی و آموزش آنلاین است.
وی بیان داشت: شیوع ویروس کرونا در اسفند ماه سال گذشته، هر چند مراکز آموزشی و فرهنگی را به تعطیلی کشاند اما کانون زبان با ایجاد زیر ساخت لازم برای برگزاری آموزش و آزمون آنلاین در کشور توانست این مساله را به درستی مدیریت نماید.
مومنی ضمن تقدیر از مجتبی ولی‌پور سرپرست سابق کانون زبان به خاطر پذیرش مسوولیت در یکی از حساس ترین شرایط، برای حامد فاضلی، مدیر جدید کانون زبان استان مازندران آرزوی توفیق مسالت نمود و ابراز امیدواری کرد، با سوابق آموزشی و اجرایی وی بتوان امور کانون زبان در این استان را بیش از گذشته توسعه بخشید.
رییس کانون زبان کشور در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان ساخت: کانون زبان و کانون پرورش فکری یک خانواده هستند و قرابت و همدلی این دو مجموعه در موفقیت هر یک موثر است.

*فضای مجازی فرصتی برای توسعه آموزش در کانون زبان است
مومنی حضور کانون زبان در فضای مجازی و برگزاری آزمون و آموزش آنلاین را یکی از فرصت‌ها و ضرورت‌های کانون زبان عنوان کرد و با اشاره به برخی از مزایای این نوع آزمون‌ها گفت: تجربه ما در برگزاری آزمون آنلاین باعث شد تا در ایام کرونا، کانون زبان بتواند به صورت شایسته‌ای ایفای نقش کند.
وی به نقش مهم کارکنان و مدرسان در برگزاری کلاسهای انلاین و حضوری اشاره نمود و بر حرکت و تلاش مسوولان و مدرسان کانون زبان در آشنایی با دنیای مجازی، بر به‌روز رسانی و استفاده درست کارکنان کانون زبان از ابزارهای آموزشی تاکید کرد و افزود: امروز این موارد جزو الزام‌های آموزشی محسوب شده و کانون زبان در کنار آموزش حضوری به دنبال توسعه دوره‌های آموزش زبان به صورت آنلاین است.
وی با اشاره به برگزاری حضوری کلاس‌های زبان در مراکز، بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد وخواستار رعایت زمان‌بندی مناسب برای تشکیل این کلاس‌ها شد.*در کنار کانون زبان هستیم
در ابتدای این مراسم مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران با خیر مقدم به رییس کانون زبان ایران و حاضرین، از تلاش‌های سید مرتضی آصفی مدیر پیشین کانون زبان استان و مجتبی ولی‌پور در ایام سرپرستی این کانون تقدیر کرد و برای مدیر جدید این مجموعه آموزشی در مازندران آرزوی موفقیت نمود.
محمد علی یزدان شناس با تاکید بر صحبت‌های مدیر عامل کانون پرورش فکری؛ کانون زبان و کانون پرورش فکری را مجموعه‌ای یکپارچه و منسجم دانست و افزود: تلاش کردیم انتظارات مدیرعامل در استان مازندران تحقق یابد. لذا بر همین اساس در کنار کانون زبان هستیم.

در این آیین سرپرست پیشین کانون زبان مازندران و مدیر این کانون به بیان صحبت‌ها و نظرات خود پرداختند.
گفتنی است توسط رییس کانون زبان ایران، لوح تقدیر به مجتبی ولی‌پور سرپرست پیشین کانون زبان اهدا شد و حکم انتصاب مدیر کانون زبان استان مازندران نیز به حامد فاضلی ابلاغ گردید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =