مهلت ثبت‌نام کارگاه‌های برخط کانون پرورش فکری خوزستان تمدید شد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از تمدید زمان ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی برخط (آنلاین) کانون خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، وحید کیانی با اعلام این خبر گفت: زمان ثبت‌نام 11 کارگاه‌ برخط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان تا 20 تیرماه 1399 تمدید شد.

او کارگاه‌های نقاشی، ساخت عروسک‌های نمایشی، نوشتن خلاق، شعر و قصه، کاردستی، سفالگری، شعر سرایی، اوریگامی (کاغذ و تا)، خوشنویسی، عکاسی و داستان‌نویسی را عناوین کارگاه‌های کانون برشمرد که به‌صورت آنلاین عرضه شده است و علاقه‌مندان می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند.

کیانی پیرامون شیوه ثبت‌نام علاقه‌مندان به شرکت در کلاس‌های مجازی کانون توضیح داد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این کارگاه‌ها می‌توانند تا زمان تمدید شده یعنی 20 تیرماه 1399 می‌توانند با مراجعه به سایت www.kpf.ir ضمن کسب اطلاعات بیشتر، کارگاه‌های موردنظر خود را انتخاب کنند.

وی اضافه کرد: ثبت‌نام کارگاه‌های تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور و به‌خصوص استان خوزستان و محدودیت‌هایی که برای اوقات فراغت تابستان کودکان و نوجوانان وجود دارد، به‌صورت مجازی تدارک دیده شده و اجرا می‌شود.

او خاطر نشان کرد: آغاز پذیرش حضوری اعضا در مراکز کانون پس هماهنگی‌ با مراجع دارای صلاحیت، و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌زودی اعلام خواهد شد.

کیانی یادآور شد؛ پس از بازگشایی، متقاضیان عضویت در مراکز کانون از تابستان امسال علاوه بر خدمات مرتبط با امانت کتاب و استفاده از سالن مطالعه، ۸ فعالیت کتاب محور رایگان مانند معرفی، نقد و بحث کتاب، روخوانی، آشنایی با مفاخر، مشاهیر، مشاغل و ویژگی‌های تاریخی و جغرافیای و اقوام سرزمین، آشنایی با قرآن و احادیث، مهارت‌های خوب شنیدن و خوب گفتن (قصه‌گویی) و همچنین از طیف گسترده دوره‌هایی مانند مهارت‌های ارتباطی و تمرین خوب زندگی کردن تا انواع زیر مجموعه‌های هنرهای تجسمی، نمایش و تئاتر، شعر و داستان‌نویسی، پویانمایی، قصه‌گویی (فن بیان، زبان بدن، پرورش و پردازش متن)، عکاسی، نجوم و رباتیک بهره خواهند برد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =