دهمین جلسه شورای فرهنگی با محوریت تشریح عملکرد یکساله مدیر کل کانون استان همدان تشکیل شد

دهمین جلسه شورای فرهنگی استان، صبح روز چهارشنبه اول مردادماه، با حضور مدیرکل کانون استان و کلیه کارشناسان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، در سالن جلسات مرکز فرهنگی هنری شماره ۱ همدان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، دهمین جلسه شورای فرهنگی استان با حضور مدیرکل، معاونان و کارشناسان استان، صبح روز چهارشنبه در سالن جلسات مرکز شماره۱ همدان تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه، معصومه ابراهیمی‌هژیر معاون فرهنگی استان، ضمن ارائه‌ی گزارشی تصویری از عملکرد یکساله کانون، ابراز امیدواری کرد، که با از بین رفتن ویروس منحوس کرونا، بتوانیم مثل سال گذشته پرتوان و فعال به پرورش فکر و ذوق کودکان و نوجوانان عزیزمان در سراسر استان بپردازیم.
وی هم‌چنین به مناسبت‌های پیش رو در مردادماه اشاره کرد و از همکاران خواست پیشنهادات خود را در این‌باره ارائه کنند.
در ادامه مدیرکل کانون استان به تشریح فعالیت‌های انجام شده در طی یک سال گذشته پرداخت و اعلام کرد: اگر همراهی و کمک همکاران نبود هرگز این اتفاقات خوب رخ نمی‌داد.
ضرابی‌زاده هم‌چنین به ماموریت سازمانی کانون اشاره کرد و گفت:
امیدوارم همه با خدای خود عهد ببندیم  که در راه خدمت به کودکان و نوجوانان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. 
وی یکی از اهداف خود در دوران مسئولیتش را اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام دانست و از پیگیری‌های خود و همکاران در این باره سخن به میان آورد و ابراز داشت: به زودی مهمان‌سرای شهر سرکان جهت استفاده همکاران آماده خواهد شد.
ضرابی‌زاده به پروژه کتابخانه شهرک مدنی نیز اشاره کرد و مبلغ تخصیص یافته جهت تکمیل و تجهیز این پروژه را دومیلیارد تومان عنوان کرد.
مدیر کل استان همدان، ایجاد نشاط وشادی و در کنار آن پرورش فکر و ارتقا ذوق و اندیشه کودکان و نوجوانان را از دیگر ماموریت‌های خود عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که با استفاده از تمام توان خود بتوانیم به این اهداف دست یابیم.
در پایان همکاران هریک پیشنهادات خود را پیرامون مناسبت‌های مردادماه هم‌چون اعیاد قربان و غدیر و روز خبرنگار مطرح، و در رابطه با چگونگی اجرای آن بحث و گفتگو کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =