خبرنگاران پیام‌آوران آگاهی و آبادی

معصومه هادی: خبرنگاران در مسیر زدودن غبار باطل از چهره‌ی بشریت و ترویج حق و بهبود کیفیت زندگی مردم ندا سر می‌دهند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، مدیرکل کانون استان با انتشار پیامی روز خبرنگار را به تلاش‌گران این عرصه تبریک گفت.
معصومه هادی در بخشی از این پیام روز خبرنگار را یادآور رسالتی دانست که خبرنگاران بر اساس آن با تلاشی به یاد ماندنی پرده از ناآگاهی‌ها بر می دارند و در ادامه افزود: این روز یادآور رسالتی است که بر اساس آن خبرنگاران در مسیر زدودن غبار باطل از چهره‌ی بشریت، ترویج حق، بهبود کیفیت زندگی، ارتقای سلامتی عاقبت به خیری مردم ندا سر می‌دهند.
متن پیام مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان بدیم شرح است:
ن و القلم و مایسطرون
چه شکوهمند و ارجمند است اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید.
 هفدهم مردادماه سالروز پاسداشت تلاش پیام‌آورانی است که در خلق جهانی آباد و آگاه، همتی والا و تلاشی بیادماندنی از خود به نمایش گذاشته و پرده از ناآگاهی‌ها بر می‌دارند. این روز یادآور رسالتی است که خبرنگاران در مسیر زدودن غبار باطل از چهره بشریت، ترویج حق، بهبود کیفیت زندگی، ارتقای سلامتی و در یک کلام عاقبت به خیری مردم ندا سر می‌دهند.
درود خداوند برخبرنگارانی که آبروی قلم و دانش را پاس داشته و تمام توان خویش را جز در مسیر حقیقت و عدالت به کار نمی‌گیرند، سلام خداوند بر خبرنگاران شهیدی که قلم را همچون سلاح و رسانه را همچون سنگری برای دفاع از آزادی و استقلال قرار دادند و در این مسیر با افتخار به دیدار حضرت دوست شتافتند.
روز خبرنگار را به تمامی اهالی فرهیخته‌ی رسانه و خبر و به ویژه خبرنگاران عزیز استان سیستان و بلوچستان و خبرنگاران فهیمی که در  حوزه‌ی کودکان و نوجوانان، برای سلامت فرهنگی و فکری و ساختن آینده‌ی بهتر تلاش می‌کنند، تبریک عرض می‌نمایم.
معصومه هادی
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =