کد خبر: 298881
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
درخشش اعضای کانون کرمانشاه در مهرواره کشوری «عکس نوشت»

دو عضو کانون پرورش فکری استان کرمانشاه به عنوان برگزیدگان مهرواره «عکس‌نوشت» ویژه ماه مبارک رمضان از سوی آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

به گزارشروابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، داوران این مهرواره ۷۳۳ اثر رسیده از بیش از یک‌هزار و ۵۵۰ عکاس، شاعر و نویسنده به دبیرخانه را در چهار مرحله بررسی و در پایان ۲۲ عکس نوشته را به عنوان برتر انتخاب کردند.

«شیدا فلاحی»، عکاس و عضو مرکز کانون شهرستان سنقر و «فایزه بهرامی»، صاحب اثر و عضو مرکز کانون شهرستان سرپل ذهاب، استان کرمانشاه از برگزیدگان مهرواره «عکس‌نوشت» ویژه ماه مبارک رمضان از سوی آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
براساس این خبر فراخوان مهرواره عکس‌نوشت، با موضوع همدلی و مهربانی، کار مشترک اعضای انجمن‌های عکاسان نوجوان و انجمن‌های شاعران و نویسندگان نوجوان، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان منتشر شد.
بر این اساس اعضای انجمن عکاسان با موضوع مهربانی، همدلی، مهربانی، دستگیری از نیازمندان، نیایش و... عکاسی و آثار برگزیده خود را در اختیار اعضای انجمن‌های شاعران و نویسندگان هر استان قرار دادند تا با الهام از آن‌ها به خلق شعر یا داستان کوتاه بپردازند.
یادآوری می‌شود در مهرواره «عکس نوشت» هیچ‌گونه رتبه‌بندی وجود نداشت و از تمام آثار انتخاب شده از سوی داوران با اهدای بسته‌های فرهنگی قدردانی می‌شود.
فهرست برگزیدگان این مهرواره در پایگاه خبری کودک و نوجوان به نشانی www.kanoonnews.ir و آثار برگزیده در بخش گالری تصاویر سایت کانون مجازی به نشانی kpf.ir قابل دسترسی و مشاهده است.

فهرست آثار برگزیده مهرواره عکس‌نوشت

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =