کد خبر: 298886
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
گردهمایی مجازی مربیان هنری کانون مازندران برگزار شد

نخستین گردهمایی فصلی مربیان هنری و رابطین هنری کانون پرورش فکری استان مازندران به صورت برخط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، این گردهمایی با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی و دو کارشناس واحد آفرینش‌های هنری این کانون به صورت برخط در دوبخش تجسمی و نمایشی برگزارشد.

محمدعلی یزدان شناس، مدیر کل کانون مازندران، در این برنامه ضمن تقدیر از کارشناسان و مربیان هنری و رابطین هنری استان با اشاره به فعالیت‌های کانون در فصل تابستان  بر رونق و توسعه هرچه بیشتر کارگاه‌های هنری به صورت مجازی و حضوری در مراکز تاکید کرد.

در ادامه این گردهمایی هر یک از کارشناسان هنری استان با قدردانی از تلاش‌ها و همراهی های مربیان و رابطین هنری  مراکز به تشریح  مسایل و مباحث تخصصی خود در حوزه‌های تجسمی و نمایشی  پرداختند.

پس از آن مربیان هنری و رابطین هنری به ارائه گزارش‌هایی از عملکرد خود پرداخته و  در زمینه‌ی چگونگی و روند برگزاری کارگاه‌ها  تعامل و تبادل نظر شد.

گفتنی است: پس از شیوع ویروس کرونا، به‌منظور رعایت موازین بهداشتی و حفظ سلامت اعضا؛ بسیاری از فعالیت‌های کانون به صورت تولید محتوا و برگزاری نشست‌های تخصصی در بستر فضای مجازی ویژه اعضای کانون و سایر علاقه‌مندان برگزار شده  و انتشار می یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =