آزادگان گنج های دست یافتنی هستند

مدیرکل کانون استان در سی امین سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز و غیور به ایران اسلامی با مردان روزهای سخت دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌رضوی، ابراهیم زره‌ساز مدیرکل کانون استان در سالروز بازگشت آزادگان عزیز به دیدار این عزیزان در موسسه پیام آزادگان رفت و پای صحبت آنها نشست.

 زره‌ساز ضمن تبریک این روز به ترویج روحیه ایثار و مقاومت در جامعه تأکید کرد و گفت: نشر فرهنگ مقاومت و ایثار باید در صدر کارهای فرهنگی قرار بگیرد.

مدیرکل کانون استان به دست‌آوردهای آزادگان اشاره کرد و تصریح کرد آزادگان با استقامت و پای مردی به ما مقاومت آموختند و مسئولان باید در ترویج  فرهنگ مقاومت به نسل آینده کوشا باشند.

زره‌ساز در ادامه به انتشار قصه‌های ۹۰ ثانیه ای از آزادگان خبر داد و گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌رضوی به ضبط قصه‌های کوتاه از آزادگان پرداخته است تا با انتشار آن در فضای مجازی قصه‌های این عزیزان را به گوش همه برساند.  

ابراهیم زره ساز در این جلسه از مرحوم ابوترابی از آزادگان پر افتخار یاد کرد و به نقل از ایشان گفت:   «آزادگان گنج های دست یافتنی هستند» و باید آنها را الگوی خود در روزهای سخت قرار بدهیم تا بتوانیم از مشکلات عبور کنیم

در ادامه چند تن از آزادگان خاطرات خود را از دوران اسارات روایت کردند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =