مدیر کل کانون خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان نهبندان دیدار و گفت‌گو کرد

طاهره حمیدی مدیر کل کانون استان با سفر به شهرستان نهبندان با مجید بیکی فرماندار این شهرستان دیدار و گفت‌گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان خراسان جنوبی، طاهره حمیدی مدیر کل کانون استان در این دیدار که در روز دوشنبه ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری شهرستان نهبندان برگزار شد گزارش کاملی از فعالیت‌های کانون استان ارایه کرد و گفت: در ایام شیوع بیماری کرونا نیز فعالیت های کانون بر بستر فضای مجازی و هم چنین به صورت کارگاه‌های تخصصی برخط  و انجمن‌های مختلف در حال انجام است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های کانون در شهرستان نهبندان افزود: در حال حاضر تنها یک مرکز فرهنگی و هنری سیار در شهرستان نهبندان به کودکان ونوجوانان مناطق کم برخوردار خدمات رسانی می کند که با توجه به گستردگی شهرستان کافی نیست و امید واریم با مساعدت و همراهی فرمانداری شهرستان و راه اندازی کتاب‌خانه‌های سیار جدید زمینه خدمات رسانی بیشتر به کودکان ونوجوانان مستعد مناطق محروم و مرزی این شهرستان را فراهم کنیم.

بیکی فرماندار شهرستان نهبندان نیز در این دیدار پیشینه کانون را بسیار ارزشمند دانست و اظهار داشت: با اعتماد سازی در خانواده ها، مجموعه کانون ومربیان آن تلاش می‌کنند استعدادهای بچه‌ها را شکوفا کنند و مهارت‌های آنها را ارتقاء دهند، این در حالی‌است که بسیاری از مسئولین  کودکی خود را در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گذرانده اند و اطمینان دارم کودکان امروز عضو مراکز کانون، افرادی موفق در آینده خواهند بود.  

عضو سابق کانون فعالیت‌های خوب کانون را نیاز امروز بچه ها دانست و افزود:  هزینه برای رشد و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان ، سرمایه گذاری برای آینده است و با ذهنیت و خاطرات ماندگاری که از کانون دارم در راستای توسعه فعالیت‌های کانون و ایجاد مراکز سیار جدید در شهرستان تلاش خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش مدیر کل کانون استان در ادامه حضور خود در شهرستان نهبندان به همراه فاطمه آدینی کارشناس مسئول فرهنگی، هنری و ادبی استان از مرکز فرهنگی هنری کانون بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و برنامه های این مرکز در حوزهای فرهنگی و عمرانی قرار گرفت. هم چنین در این بازدید، از تلاش‌های مریم فرخ فال در دوران تصدی مسئولیت مرکز فرهنگی و هنری نهبندان تقدیر به‌عمل آمد و مریم محمدی به عنوان مسئول جدید این مرکز معرفی شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =