کد خبر: 300004
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
بازدید 58
6 فیلم تئاتر کودکان و نوجوانان به صورت مجازی اکران می‌شود

همزمان با هفته ملی کودک، ۶ فیلم تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صورت مجازی و رایگان، اکران خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ امیر مشهدی‌عباس، مدیرکل امور سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت تماشاگران و هنرمندان، امور سینمایی و تئاتر کانون به مناسبت هفته ملی کودک، برنامه‌های‌ ویژه‌ای را در فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده است.

وی اظهار داشت: از روز ۱۲ تا ۱۷ مهر ۱۳۹۹ هر روز یک فیلم تئاتر ویژه کودکان و نوجوانان در سایت th.kpf.ir بارگذاری خواهد شد و مخاطبان می‌توانند تا پایان هفته ملی کودک این نمایش‌ها را به صورت رایگان تماشا کنند.
مشهدی‌عباس افزود: «ماهی قرمز کوچولو» به کارگردانی هلن همتی، «حکایت مرد کوهستان» به کارگردانی افسانه زمانی، «اولی‌ها» به کارگردانی ماندانا جعفری، «گرگ‌نامه» به کارگردانی سیدیاسر هاشم‌زاده، «راز دژ کلات» به کارگردانی رکسانه عبقری و «افسانه‌های نو» به کارگردانی حسن دادشکر، عنوان 6 نمایشی است که برای اکران در این مناسبت در نظر گرفته شده است.

مدیرکل امور سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکید کرد: این تئاترها پیش‌تر نیز در سالن‌های مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر روی صحنه رفته و با استقبال مخاطبان مواجه شده است.
مشهدی‌عباس در پایان از اکران آنلاین و زنده 6 نقالی با اجرای نقالان مطرح خبر داد و گفت: از دیگر برنامه‌های امور سینمایی و تئاتر کانون اکران آنلاین مجموعه روایت‌های ایرانی است که در صفحه رسمی اینستاگرام کانون به نشانی kanoonparvaresh منتشر خواهد شد و مخاطبان کودک و نوجوان می‌توانند هر شب، یکی از نقل‌های این مجموعه را در این صفحه تماشا کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =